© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Grožio specialisčių vizitas Ispanijoje

Kaip ir kiekvienais metais, grupė kosmetologių iš Lietuvos yra pakviečiamos apsilankyti Skeyndor Akademijoje. Šiais metais mes svečiavomės naujai atidarytoje Akademijoje Madride. Ši Akademija įsikūrusi vienoje gražiausių Madrido vietų, todėl po intensyvios mokymų dienos buvo malonu pasivaikščioti bei pamatyti garsiausias Madrido įžymybes.

Seminaro metu Skeyndor pristatė atnaujintą, vieną populiariausių savo linijų Power C+.  Vitaminas C – dažniausiai kosmetikoje naudojamas ir klientus labiausiai dominantis ingredientas, todėl sukurti kažką naujo yra tikras iššūkis. Skeyndor puikiai su juo susidorojo panaudodami naujausius vitamino C derivatus bei stipriausius antioksidantus. Produktai ne tik papildyti naujais ingredientais, bet ir procedūrai sukurtas specialus masažas, kurį mūsų kosmetologės turėjo galimybę išmokti vizito metu.

Tos kelios dienos Madride visoms buvo puiki galimybė sužinoti aktualiausias kosmetologijos tendencijas, išmokti naujo masažo, pabendrauti, atrasti naujų bičiulių ir pasidalinti savo patirtimi tarpusavyje.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 9 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas