© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Pink’as – vieta, kur skleidžiasi moteriškumas

Kauno senamiestyje, Pilies g. 1, neseniai duris atvėrusiam grožio salonui minimalistinio stiliaus interjerą kūrė architektai Agnė Andriukaitienė-Dlugo ir Povilas Konkulevičius. Projektuodami šį interjerą, autoriai siekė sukurti stilingą erdvę papildančią kosmopolitiškos šių dienų moters asmenybę. Pagrindinis interjero akcentas, atsispindintis ir salono pavadinime – rožinė spalva. „Architektūriniu idėjiniu varikliu tapo modernumo ir artdeco inspiruotų detalių derinys su žiupsneliu pelenų rožės spalvos. Tai ne tik dekoras - tai nuotaika. Rausva spalva salono pavadinime ir interjero prieigose pasirinkta neatsitiktinai, juk ši spalva užkoduota moters prigimties esmė – švelnumas, romantiškumas, geidulingumas.“ – pasakoja architektė.

75 kv. m. ploto salono erdvę sudaro trys pagrindinės funkcinės zonos: registratūros, plaukų ir nagų priežiūros, veido ir kūno priežiūros. Iš nustebinusios rožinės recepcijos patenkama į kirpėjų ir manikiuristės darbo vietas, kuriose jaukumą kuria žemiškos spalvos ir natūralios medžiagos – ąžuolas, atvirai eksponuojamas betonas, juodo metalo lentynos. Kirpėjų darbo zonoje įrengta veidrodžių siena dalina erdvę į dvi dalis, ne tik optiškai ją padidina, bet ir sukuria privatumo.

Saloną puošia garsios menininkės Gia Ram paveikslai, kvepia Culti ir Compagnie De Provence namų kvapai bei žvakės. Klientai yra kviečiami vietoj įprastų žurnalų pavartyti puikiai pasaulyje žinomas, rankomis rištas Assouline nuotraukų knygas, išgerti taurę tikro šampano, paklausyti garsiųjų Hotel Costes įrašų albumų.

Pink’as – tai lėtas laikas sau, privilegija, stilius ir rafinuotumas, kurį salono darbuotojai siekia sukurti savo klientėms.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 9 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas