© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kosmetologijos didmeistriui

Pirmoji mano pažintis su BIOLOGIQUE RECHERCHE buvo reklamuojant jų sukurtą stebuklingąjį losjoną ir šiek tiek jį pabandžius. Žinoma, kelis kartus panaudojus produktą sunku kažką pasakyti, bet jau ir tada supratau, kad tai šis tas ypatingo. Vėliau žavėjausi kompanijos pastangomis kurti naujus produktus, jų laboratorijos laimėjimais.

Ir štai, gavusi kvietimą apsilankyti BIOLOGIQUE RECHERCHE centre ir pajusti visą procedūros eigą, labai apsidžiaugiau. 

Nuo pat pirmos minutės supratau, kad patekau į tikro profesionalo rankas – kosmetologė Gabrielė viską nuosekliai pristatinėjo. Žinoma, aš jau ir taip nemažai žinojau apie pačią kosmetiką, bet, įsivaizduoju, kad pirmą kartą klientui tai turėtų padaryti neišdildomą įspūdį. 

Tačiau ar gali visa tai pateikti tik komerciškai paruoštas žmogus? Tikrai ne, čia reikia didesnio išprusimo – visų pirma odos sandaros, žmogaus anatomijos žinių ir supratimo apie veikliųjų medžiagų specifiką. Vyšnią ant torto uždeda pačios kompanijos sukurti efektai, suteikiantys procedūrai išskirtinumo. Viso šito turi siekti aukščiausio lygio kosmetologas, tad tikrai pasiseka tiems, kurie atranda partnerius, galinčius tai suteikti. Todėl kosmetologui, kuris nori tobulintis, gilintis, būtina rasti tokią kosmetiką, su kuria dirbdamas galėtų varijuoti pagal kliento odos būklę, derinti produktus tarpusavyje, gilindamasis į veikliąsias medžiagas, žodžiu, niekada nesustoti tobulėti. 

Žurnalo HAIR profesionalams

redaktorė Laura Urbaitė

 

Kosmetologės Gabrielės Dranginytės paprašiau, kad išvardytų pagrindinius BIOLOGIQUE RECHERCHE procedūrų išskirtinumus:

procedūros metu naudojami produktai parenkami pagal individualius kliento odos poreikius ir jos problemas;

atsisakyta mechaninių odos valymų, skatinamas savaiminis odos valymasis;

vienos procedūros metu galima išgauti kelis rezultatus, pavyzdžiui, valyti ir intensyviai drėkinti;

visos procedūros atliekamos specifinėmis masažinėmis technikomis, atsižvelgiant į raumenines skaidulas, tad visų procedūrų metu matomas pakėlimo (liftingo) rezultatas;

masažas atliekamas po pusę veido (ne iškart visam veidui), tad pakėlimo efektas tampa dar labiau pastebimas;

visos procedūros metu naudojamas šaltas vanduo;

visi produktai yra be kvapiųjų medžiagų, tad visi procedūros metu užuodžiami kvapai yra natūralūs;

visuose produktuose yra ypač aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos, todėl atliekant procedūrą galimas dilgčiojimo, malonios šilumos jausmas.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 9 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas