© 2019
LT LV
RUBRIKOS
BeautyPROF International Congress 2018

Spalio 19–22 d. Trakų viešbutyje „Esperanza Resort & SPA“ vyko Lietuvoje naujo formato projektas kongresas „BeautyPROF International Congress 2018“, skirtas visų grožio sričių specialistams: kirpėjams, vizažistams, permanentinio makiažo, blakstienų priauginimo, antakių dizaino bei manikiūro meistrams! Tai buvo didelis, interaktyvus bei informatyvus renginys, kurio metu seminarus vedė bene 70 geriausių savo srities grožio profesionalų iš Lietuvos ir užsienio. Kongreso sumanytojos Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentės Jolantos Mačiulienė bei partnerių dėka dalyviai turėjo galimybę semtis žinių iš pasaulyje pripažinimą pelniusių lektorių, atvykusių iš Rusijos, Baltarusijos, Izraelio, Airijos, Ukrainos, Lenkijos, Austrijos, Italijos, Vokietijos, Belgijos, Čekijos ir net Taivano!

Kongresas „BeautyPROF International Congress 2018“ prasidėjo penktadienį iškilminga GALA atidarymo vakariene, kurios metu buvo ypatingai pagerbti visi kongrese dalyvausiantys lektoriai – kiekvienam jų kongreso organizatoriai įteikė po unikalią statulėlę. 

Kongreso metu seminarai vyko net šešiuose skirtinguose sektoriuose. Kiekviename buvo pristatomi mokymai, tendencijos, daug praktinių žinių stengėsi perteikti kiekvienas lektorius, nepamiršdamas ir estetinio idėjos pateikimo, įkvėpimo. 

Tai buvo dvi puikios dienos semtis žinių, bendrauti su senais ir susipažinti su naujais kolegomis.

 

Svečiai iš Italijos Selective Professional akademijos  Angelo Pavanello ir Alessandra Baratella BeautyProf International Congress 2018 Lietuva, Esperanza Resort & SPA  Trakuose savo mikliais piršteliais Lietuvos stilistams pademonstravo, kaip per vieną valandą galima sukurti šešias šukuosenas, kurios tiktų visoms progoms. Tai buvo nuostabus reginys ir puiki patirtis visiems stebėjusiems.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas