© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Zero Live Show“ pasirodymai

Spalio 15 d. įvykusi renginio premjera žiūrovus stebino ne tik įspūdinga scenografija ar Lietuvos atlikėjų pasirodymais – daug dėmesio sulaukė ir jų drąsūs įvaizdžiai. Šiam renginiui šukuosenas kūrė plaukų stilistas, grožio studijos „Plaukų monstras“ Kaune įkūrėjas Eividas Mackevičius. „Į šį projektą patekau gana netikėtai – su kai kuriais komandos nariais, jau esu dirbęs anksčiau, kartu kūrėme Lolitos Zero įvaizdį filme „Zero 3“, kituose pasirodymuose, tad iš pradžių mane pakvietė sukurti būtent šio aktoriaus Gyčio Ivanausko atliekamo personažo suknelę bei visą likusį įvaizdį. O tada sutikau sukurti ir likusių atlikėjų šukuosenas, – pasakoja meistras. Scenoje pasirodžiusių artistų įvaizdžiai atspindėjo 30-ies metų Lietuvos istorijos laikotarpį – nuo sovietmečio iki šių dienų: „Dar gerokai prieš pasirodymą su komanda domėjomės tų laikotarpių šukuosenomis, ieškojome įvairių sprendimų. Ryškiausiai scenoje atsispindėjo 1980-1990 m. stilius – ypač didelės apimties, suveltos šukuosenos.“   

Meistras pasakoja, kad pačio pasirodymo metu, užkulisiuose vyksta itin sunkus darbas: „Šukuosenas kūrėme dviese su kolege, mums padėjo dar 15 studentų, tačiau viskas vyko labai greitu tempu – turėjome per minutę kardinaliai pakeisti šokėjų įvaizdžius. Pasirodymo metu naudojome daug perukų, galvos apdangalų, tai pagreitino visą procesą. Tačiau kai daugiau nei 20 šokėjų vienu metu atbėga į užkulisius ruoštis kitam pasirodymui, chaoso nepavyksta išvengti“, – juokiasi plaukų stilistas.  

E. Mackevičius sako, kad tokiuose pasirodymuose nedalyvauja dėl reklamos: „Man tai yra puiki terpė meninėms fantazijoms reikšti, padaryti tai, ko aš galbūt negalėčiau padaryti savo klientėms realiame gyvenime. Taip pat tokios stresinės situacijos tave priverčia labai greitai ir kokybiškai dirbti. Žinoma, tokiame darbe visko atsitinka, nepavyksta išvengti ir nesėkmių, tačiau žiūrovai visada išvysta tai, kas geriausia.“ – šypsosi plaukų stilistas.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas