© 2019
LT LV
RUBRIKOS
CUTRIN 2018-2019 m. rudens/žiemos kolekcijos pristatymas

Suomiškas profesionalams skirtas prekės ženklas CUTRIN – jau beveik 50 metų tyrinėja šiauriečių plaukus bei galvos odą  ir tapo geriausias šios srities ekspertais grožio industrijoje. Šiuos metus CUTRIN pasitiko visiškai atsinaujinusi, tačiau naujas prekės ženklo įvaizdis, kiekviena nauja linija, atskiri produktai bei CUTRIN technologų pasiūlytos idėjos tarnauja tam pačiam tikslui: šiaurietiškų plaukų puoselėjimui ir jautrios galvos odos priežiūrai. Šį prekės ženklą jau spėjo įvertinti bei pažinti ir Lietuvos meistrai. 

Spalio 17 d. į Kauno Žalgirio arenos amfiteatrą susirinkusiems dalyviams CUTRIN technologai Kaisa Vuorenpää ir Jani Kinnunen pristatė naujausią rudens/žiemos kolekciją „Muotolinja“. Pasak technologų, kurdami kolekcijas CUTRIN komanda visuomet išlieka ištikima klasikai, natūralumui bei praktiškumui, tačiau visuomet atsižvelgia ir į pasaulines mados tendencijas – jas atidžiai stebi ir atrenka aktualiausias mados naujienas šiauriečių klientų skoniui. Spalvų paletė šį rudenį vienu metu yra ir natūrali, ir spalvota. Natūrali blondinė, švelni vario spalva ir šilti rudi atspalviai dabar yra sumaišyti su pastelinėmis rožine, oranžine, žalia bei violetine spalvomis. Šio sezono pastelinės spalvos stebina savo brandumu ir elegancija – jos tampa net tik jaunystės ir veržlumo simboliu. Lietuvos meistrams pristatytoje CUTRIN kolekcijoje buvo išskirtos trys pagrindinės stiliaus kryptys.

Seminaro organizatoriai susirinkusiems meistrams paruošė išties išsamią programą: pristatytos pasaulinės grožio ir mados tendencijos, išaiškintos kolekcijoje pristatytų dažymų formulės, o seminarą užbaigė grupės „Justinas trio“ muzikos ritmu į sceną įžengusių modelių defilė. CUTRIN atstovų Lietuvoje UAB „Evelita“ direktorė Aušra Jučinskaitė sako, jog seminaro formatą, kuriame skambėjo gyva muzika įkvėpė pati kolekcija: „CUTRIN pristatė labai spalvingą, gyvybingą kolekciją, kuri praskaidrina mūsų niūrų rudenį bei žiemą, todėl ir visam renginiui norėjome suteikti šiek tiek daugiau energijos, žaismingumo.“

CUTRIN stiprybė – šviesios plaukų spalvos. „Šviesių spalvų pasirinkimas mūsų kompanijoje yra labai platus – kirpėjams galime pasiūlyti ne tik balinimo priemones ar specialius blondiniškus atspalvius, bet ir kitas šviesias spalvas, tokias kaipvarinė, smėlio spalvos,šioje kolekcijoje pristatome daug skirtingų violetinių ir rožinių atspalvių. Kitas svarbus dalykas į kurį atsižvelgia CUTRIN kurdamas produktus – odos maitinimas. Mes turime 4 metų laikus ir šaltą žiemą mūsų oda išsausėja, todėl atliekant blondiniškus dažymus svarbu apsaugoti galvos odą. Aš manau, kad tai yra labai svarbu mūsų krašto žmonėms. Taip patmes turime 3tipų balinimo priemones. Visos jos yra skirtos šviesiems plaukams, tačiau vieno tipo priemonės labiau tinka dažyti visus plaukus ir jų nepažeisti, kitas yra efektyvesnis, kai plaukai šviesinami sruogelėmis, nėra dažomos šaknys – taip galima greičiau nušviesinti tamsesnius plaukus.“ – pasakoja Kaisa Vuorenpää.

CUTRIN technologas Jani Kinnunen pasakoja kaip yra kuriamos kolekcijos: „Kolekcijas kuria „CUTRIN Artistry Team“, šiai komandai priklausome ir aš su Kaisa bei dar 2-3 meistrai. 2 ar 4 kartus per metus mes susirinkame ir kartu semiamės įkvėpimo iš visur, stebime mados tendencijas, ieškome stiliaus akcentų, kuriuos sudėję į visumą paruošiame modulinę kolekciją, o vėliau ją papildome dažymo technikomis ir parenkame aktualiausias sezono spalvas.“

ROUTA – sveikas gyvenimo būdas yra neatsiejama grožio dalis. Atletiškas ir stiprus kūnas yra šio sportiško stiliaus pagrindas. ROUTA – tai jautrios fėjos ir stiprios vikingų karės mišinys. Tobulas laukinės šiaurietės stilius. Sportiška asmenybė, kuri reprezentuoja šį stilių rūpinasi savimi ir savo kūnu. Nuolatinės treniruotės užima daug laiko, todėltokios asmenybės pageidauja paprastų ir kokybiškų grožio sprendimų. Rūpintis savo plaukais joms yra taip pat svarbu kaip ir savo kūnu ir tai tampa atpalaiduojančiu ritualu jų aktyviame gyvenime.

FOKUS pagrindą sudaro dailus dažymas, kruopštus kirpimas bei žvilgsntys plaukai. Šis stilius yra skirtas toms, kurioms svarbu bent vieną trumpą akimirką atrodyti geriausiai, kaip gali ir privalo tai įamžinti. Nuolatinis demonstravimasis socialinėse medijose jau tapo mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi, čia mes galime būti šiek tiek kitokie nei iš tikrųjų esame. FOKUS gerbėjos greitai perpranta mados tendencijas ir meistriškai jas perteikia asmeniniame stiliuje. 

SÄRÖ – tai stiprus ir charakteringas stilius, kuris netelpa į tradicinio grožio sąvoką. Keistumas ir nukrypimas nuo normos šiame stiliuje yra gražu ir įdomu. SÄRÖ reprezentuoja artistiška, kūrybinga ir intelektuali asmenybė, kuri griauna nusistovėjusias grožio taisykles ir trokšta išsiskirti minioje.

Renginį žaismingai vedė bei dovanas dalyviams dalijo aktorius Andrius Žurauskas.    

Meistrai Edita Paznokaitytė (antra iš kairės) ir Denis Klibisz (dešinėje) padėjo CUTRIN technologams scenoje ruošti modelius.
Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas