© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Naujiena Lietuvoje – Ollin Professional prekės ženklas

Spalio 8 d. pirmą kartą Lietuvos meistrams buvo pristatytas profesionalams skirtas prekės ženklas iš Rusijos – OLLIN PROFESSIONAL. Susitikimą su meistrais bei OLLIN plaukų dažų pristatymą vedė vyriausiasias kompanijos „Astoria Kosmetik“ technologas Vadimas Davidiukas. Mūsų žurnalui meistras mielai sutiko plačiau papasakoti apie jo atstovaujamą prekės ženklą bei Vilniuje vykusį seminarą. 

Lietuvoje dar gana neįprasta matyti rusišką profesionalams skirtą kosmetiką. Kuo OLLIN prekės ženklas išsiskiria iš kitų?

OLLIN prekės ženklą beveik prieš dešimtmetį įsteigė stambi Rusijos kompanija „Astoria Kosmetik“ . OLLIN produktus kuria aukšto lygio profesionalai, ilgametę patirtį turintys technologai – tai viena pagrindinių mūsų sėkmės priežasčių. Su šiuo prekės ženklu žengėme į stipriai užpildytą rinką, todėl žinojome, kad mūsų priemonės privalo būti aukščiausios kokybės ir atitikti visus Europos kokybės standartus.  Produktus kuriame ilgai, atsakingai, įsigilindami į kiekvieną detalę ir stengdamiesi įdėti visas geriausias sudedamąsias dalis. OLLIN skirtas meistrams, norintiems gauti kokybišką rezultatą bei klientams, kurie trokšta sveikų ir išpuoselėtų plaukų. Be to tai yra privatus verslas, kompanija daug investavo į produkcijos gamybą, viskas yra gaminama Rusijoje, iš pasaulyje surinktų geriausių sudedamųjų dalių, todėl  OLLIN mums yra labai svarbi veikla ir galime užtikrinti, kad tai – ne laikinai rinkoje pasirodęs prekės ženklas. Tuo labai rūpinasi kompanijos vadovė Olga Vladimirovna Zagorska, kuri glaudžiai bendradarbiauja su technologais, o įmonėje vyraujanti teigiama atmosfera motyvuoja siekti dar didesnių tikslų ir pasiūlyti klientams geriausią produktą.  

Su šiuo prekiniu ženklu dirbate nuo pat jo sukūrimo pradžios?

Taip, aš buvau kūrėjų grupėje, kai gimė idėja sukurti profesionalams skirtos produkcijos liniją. Labai džiaugiuosi tuo, ką pavyko per tiek metų pasiekti. OLLIN prekės ženklas jau yra žinomas įvairiose šalyse, meistrai vertina mūsų produktus bei puikų kokybės ir kainos santykį. Be to džiaugiuosi, kad mano gyvenime atsirado tokia galimybė kurti kosmetikos priemones, keliauti, susipažinti su įvairių šalių meistrais bei pasidalinti su jais savo patirtimi.

OLLIN kosmetiką pirmą kartą pristatėte ir Lietuvoje. Kas meistrams buvo demonstruojama seminare?

Atlikome sudėtingus, įdomius blond dažymus, seminaro metu aptarėme kelis variantus kaip būtų galima pasiekti trokštamą rezultatą. Man buvo svarbu seminaro dalyviams suteikti kuo daugiau koloristikos žinių,  paaiškinti ko negalima daryti šviesinant plaukus. Dažniausiai kirpėjai klaidas daro bandydami išgauti šaltus blondiniškus atspalvius bei dažydami žilus plaukus. Manau, kad tokias nesėkmes sukelia paprasčiausias žinių trūkumas. Kūrybinės profesijos atstovai ne visada nori gilintis į techninius dalykus ir tiesiog nustoja mokytis. Tačiau kirpėjams labai svarbu nuolat atnaujinti savo žinias, domėtis naujienomis. Smagu, kad ir šiame seminare, kai kuri mano pateikta informacija patyrusiems meistrams buvo nauja ir negirdėta. Labai džiaugiuosi dideliu Vilniuje susirinkusios auditorijos susidomėjimu, meistrai noriai dalyvavo diskusijose, dalijosi savo patirtimi – tai padarė seminarą gyvą ir intensyvų. 

 

Atstovas Lietuvoje: UAB DALRUNA

Jasinskio g. 7/7-3 Vilnius, Lietuva LT-01112,

+370 685 69  393, info@ollin.lt

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas