© 2019
LT LV
RUBRIKOS
BlondMe MASTERKLASĖ Rygoje

Šviesūs plaukai – tai ne tik spalva, bet ir gyvenimo būdas bei savitos asmenybės atspindys. Suprasdami ypatingus šviesiaplaukių poreikius, „Schwarzkopf Professional“ jau antrus metus pristato išskirtinę kolekciją ir kviečia Latvijos bei Lietuvos meistrus atrasti ikoniškos plaukų spalvos paslaptis. 

Šiemet susirinkusieji turėjo galimybę išvysti naujausią ICONIC BLONDES 2.0 kolekciją, pristatančią 6 aktualius šviesių plaukų stilius: PLATINUM ICON, GEMINI ICON, EXOTIC ICON, SUBLIME ICON, AUDACIOUS ICON ir EFFORTLESS ICON.

Seminarą vedė viena žymiausių Rusijos stilisčių, daugkartinė „Russian Hairdressing Awards“ nugalėtoja  Tatiana Nitchenko. Stilistė kartu su „Schwarzkopf

Professional“ Baltijos šalių trenerių komanda pademonstravo aktualiausias šviesių plaukų dažymo technikas, supažindino su BlondMe naujienomis ir dalijosi patirtimi, kaip pasiekti nepriekaištingų ir natūralių atspalvių blond dažymo rezultatų. Seminaro dalyviai išvydo ir garsiąsias T. Nitchenko plaukų formavimo technikas, taip pat pirmiesiems Baltijos šalyse buvo pristatyta autorinė prabangioji šukuosenų kolekcija.

ICONIC BLONDES 2.0 kolekcijos pristatymo rėmėjai: įvaizdžio mokykla-studija „UnaStyle“, stilistė Julija Verbicka ir fotografė Inna Loginova.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas