© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Lietuvos meistrams naujienas pristatė plaukų stilistai iš Italijos

Spalio 20-21 d. „Selective Professional LT“ ir „Selective Professional IT“ komandų laukė išties darbingas savaitgalis.

Amberton viešbutyje susirinkusiems „Selective Professional“ gerbėjams meistrai pristatė rudens/žiemos kirpimų bei dažymų kolekciją „Metropoli 2018“. „Tai įmantrus mišinys, kurį įkvėpė modernus miesto gyvenimas. Moteris didžiuojasi galėdama atskleisti savo išskirtinę asmenybę šiame nepaliaujamame judesyje, kur geometrinės aiškios formos jai suteikia jaunatvišką, dinamišką ir avangardinį nepriklausomos moters stilių, alsuojantį moteriškumu ir elegancija“, – taip kolekciją apibūdina A. Pavanello.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėjęs plaukų stilistas pavergė kirpėjų širdis savo šypsena, išskirtiniu dėmesiu ir kruopščiai atliktu darbu. Anksti pradėjęs savo karjerą Angelo tapo populiariu stilistu ir tikru savo srities profesionalu. Meistras sako, kad jo vedamų mokymų specifika remiasi natūraliais, elegantiškais ir vizualiciniais metodais – taip kiekvienam kirpėjui darbas salone tampa lengvesnis ir priimtinesnis.

Svečiai iš Italijos „Selective Professional“ akademijos dėstytojai Angelo Pavanello ir Alessandra Baratella „BeautyProf International Congress 2018“ Trakuose metu Lietuvos stilistams pademonstravo kaip per vieną valandą sukurti šešias šukuosenas, tinkančias visoms progoms. Tai buvo nuostabus reginys ir puiki patirtis stebėjusiems.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas