© 2019
LT LV
RUBRIKOS
KEMON „CRAMER“ plaukų dažų seminaras

Spalio 21-23 d. UAB „Sugihara PRO“ plaukų meistrus  pakvietė į seminarą, kurio metu buvo pristatyti patobulinti Kemon „Cramer“ plaukų dažai. Jį vedė tarptautinis Kemon technikas Daniele Ribaudo (Italija).

„Cramer“ – tai klasikiniai plaukų dažai, sukurti 1965-aisiais, tačiau nuolatos atnaujinami. Šie ilgalaikiai dažai skirti žmonėms, kurie nori maksimaliai padengti nepaklusnius, storus ar žilus plaukus bei trokšta patikimo ir ilgai išliekančio rezultato. Nuo šiol dažymas šiais dažais tarsi plaukų priežiūros procedūra – jų sudėtyje yra kokosų aliejaus, kuris minkština, glotnina plaukus ir apsaugo juos nuo dehidratacijos. Kita techniko pristatyta naujovė – „Super“ ir „Ultra“ šviesinantys dažai, kuriais plaukus galima pašviesinti net iki 6 tonų. 

Tris dienas trukusiame seminare svečias iš Italijos pasakojo apie „Cramer“ dažus, dalijosi savo žiniomis su meistrais iš visos Lietuvos. Praktinių dalių metu Daniele Ribaudo pasidalijo dažymo technikomis, dažų maišymo, plaukų priežiūros subtilybėmis ir dar kartą priminė, kad „Cramer“ sukuria papildomą vertę grožio salonams.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas