© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Christina Laboratories“: vardas kurį žino visas pasaulis

Jeigu reikėtų kompaniją „Christina“ apibūdinti trimis žodžiais, tai, be abejonės, jie galėtų būti tokie: žinios, patirtis, etika. Trys žodžiai, kuriuose glūdi visa kompanijos esmė ir filosofija. Žodžiai, už kurių slypi stipri tarptautinė lyderiaujanti kompanija, garsinanti Christinos vardą visame pasaulyje.

Stipri komanda, jungianti pirmaujančius mokslinių tyrimų institutus, chemikus, biologus, jų sukauptos žinios bei tyrimai leidžia padėti viso pasaulio kvalifikuotiems odos priežiūros specialistams spręsti įvairias odos problemas, išsaugoti odą sveiką ir jauniau atrodančią. 

Patirtis, kaupta daugiau nei 35 metus, nuolatinis bendravimas ir konsultacijos su profesionalais leidžia Christinai Miriam Zehavi kurti produktus, gebančius padėti patenkinti įvairius klientų poreikius ir tikėtis svarių rezultatų jau po pirmų procedūrų. 

Noras padėti specialistams ir klientams suformavo pagrindinius etinius kompanijos pagrindus, kurie leidžia drąsiai naudoti šūkį „It just works“ (liet. „Tai tikrai veikia“). Matomi rezultatai, klientų padėka, specialistų domėjimasis šiuo prekių ženklu – geriausias to įrodymas.

Įrodymas, kurį mes stebime ir matome savo rengiamuose seminaruose. Tarptautinis simpoziumas, vykęs spalio 5–10 d., sukvietė ne tik jame dalyvavusius kosmetologus ir gydytojus, bet ir specialistus iš trijų Baltijos šalių – Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Didelis iššūkis? Taip. Daug organizacinių rūpesčių? Taip. Tačiau, kai sutinki daug dalyvių, iš arti gali pabendrauti su aukšto lygio lektoriais, visa tai tampa nesvarbu. Be galo džiugu, kad Ch. Miriam Zehavi, jos dukra Gali Peltinos ir Anastasija Vlasova suteikia tiek daug naudingų žinių, dalijasi savo patirtim ir leidžia vis iš naujo atrasti, prisiminti ir sužinoti tiek svarbios informacijos apie produktus „Christina“. 

Dėkojame visiems, kurie buvote, esate ir tikite kompanija „Christina Laboratories“ bei jos kuriamais produktais. Visi Jūsų padėkos žodžiai padeda mums tobulėti ir žengti tolyn. Nesustoti ir vis iš naujo organizuoti, mokyti ir skleisti pačias naujausias žinias kosmetologijos pasaulyje. Tariame didelį „Ačiū“ ir iki naujų susitikimų kituose renginiuose.

„Kosmedijos“ kolektyvas

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas