© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„SOTHYS Lietuva“ VIP kosmetologių kelionė į Paryžių

Rugsėjo 28 – spalio 3 d. „SOTHYS Lietuva“ VIP kosmetologių grupė – net 19 žavių grožio srities profesionalių iš Lietuvos – viešėjo Paryžiuje, pakviestos mokymų centro „SOTHYS Paris“. Šešios išvykos dienos įsimins ilgam dėl itin atsakingai ir gerai parengtos prabangios kelionės programos, kurios pagrindinis tikslas buvo ne tik tobulintis, gilinti kosmetologijos žinias mokymų centre „SOTHYS Paris“ Paryžiuje, bet ir susipažinti su prancūzų kultūra, istorija bei gastronomija.

Patogus tiesioginis skrydis, SOTHYS autobusas iki pat keturių žvaigždučių viešbučio nepaliko jokių spragų nuovargiui ir jau rugsėjo 28 d., penktadienio, vakarą grožio specialistės iš Lietuvos jaukiai vakarieniavo prie Triumfo arkos įsikūrusiame prancūzų šeimos restoranėlyje „Le Vieux Crapaud“.

Renkantis viešbutį, buvo atsižvelgta į privačių Paryžiaus gidų – partnerių – patarimus, tad pasirinkimas tikrai nenuvylė. Viešbutis „Mercure Paris 17 Batignolles“ duris atvėrė šių metų gegužę ir yra įsikūręs 17-oje Paryžiaus apylinkėje, kuri pristatoma kaip aristokratiška ir rami Paryžiaus dalis. Taigi šešias dienas VIP kosmetologės tikrąja žodžio prasme mėgavosi keturių žvaigždučių viešbučio teikiamais pranašumais, sočiais pusryčiais, komfortišku miegu ir kitais maloniais dalykais.

Šeštadienio vakaras dovanojo vieną įsimintiniausių kultūrinių patirčių – galimybę Paryžiaus operoje „Opéra Bastille“ stebėti G. Verdi operą „Traviata“. Ši moderni teatro šventovė šiemet švenčia 30 metų sukaktį, o amžinoji G. Verdi muzika nukėlė visų mintis į XIX a. Paryžiaus aukštuomenės vakarėlių verpetus. 1852 m., viešėdamas Paryžiuje, kompozitorius pamatė šį dramos spektaklį ir iškart pradėjo galvoti apie operą Paryžiaus kurtizanės su kamelijų puokšte tragiškos meilės motyvais. Beje, opera „Traviata“ yra viena dažniausiai pasaulyje atliekamų šio žanro kūrinių. 

Sekmadienį ankstėliau atsikėlusių viešnių iš Lietuvos laukė visos dienos ekskursiją į Normandiją – narsiųjų vikingų kraštą, skalaujamą Atlanto vandenyno ir dovanojantį žmonėms gausybę jūrų gėrybių. Ši diena įsimintina tapo ir dėl nuostabių gidės p. Raimondos pasakojimų, kurių merginos klausėsi su didžiausiu malonumu ir atidumu. Tapo aišku, kad Prancūzijos istorija tikrai gali būti laikoma Europos istorijos pamatu ir lopšiu. Aplankytas Ruanas, kurio centrinėje aikštėje 1431 m. buvo sudeginta Jeanne d’Arc, užsukta į kurortinius miestelius Dovilį ir Pajūrio Truvilį. Čia moterys galėjo išvysti tikrą sekmadienio jūrų gėrybių turgų ir pasimėgauti gurmaniška degustacija su „Chardonnay“ vynu, kalvadoso parduotuvėlėje išbandyti šį legendinį gėrimą ir sušildyti Atlanto vandenyno vėjo nugairintus skruostus.

Pirmadienį, spalio 1 d., – užsiėmimai mokymų centre „SOTHYS Paris“: teorinė paskaita apie bene didžiausią SOTHYS jaunystės produktų liniją ir praktiniai masažo

„Digi-Esthétique®“ mokymai su trenerėmis Coralie ir Jane. Pie­tūs numatyti čia pat, mokymų centre, – švediškas gurmaniškas stalas. Vakare – neįtikėtina staigmena: vakarienė su šou programa „Paradis Latin Cabaret“. 

Antradienį, spalio 2 d., – kvalifikacijos kėlimo užsiėmimai mokymų centre „SOTHYS Paris“: 2019–2020 m. naujienos, teo­rinė makiažo paskaita ir jo demonstracija. Vakare – laisvas laikas ir galimybė viešnioms iš Lietuvos pačioms nuspręsti, ką veikti nuostabiąjame Paryžiuje.
Trečiadienio rytą, po pusryčių, SOTHYS autobusu merginos buvo patogiai nuvežtos į oro uostą ir tiesioginiu reisu grįžo namo. Kupinos įkvėpimo, daugybės įspūdžių ir noro dar plačiau skleisti SOTHYS šeimos verslo vertybes VIP kosmetologės džiaugėsi joms suteikta galimybe pasitobulinti Paryžiaus mokymų centre. Be to, dar kartą įsitikinta, kad dirbti su šiais produktais tikrai saugu, patikima ir galima pasiekti efektyvių ir ilgalaikių rezultatų.
Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas