© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Grožio salonas „Gyle“ – išlepintiems specialistams

Visai netrukus Kauno miesto centre duris atvers šiuolaikiškas ir modernus salonas, kuriam vadovauja kirpėja-stilistė, dvynukių mama Ieva Gylė. Specialistė sako, kad nors  jau ne vienerius metus dirba grožio srityje, mintis atidaryti nuosavą saloną kilo tik išėjus motinystės atostogų – būtent tuomet pajuto stiprų norą dirbti sau.  

Salono interjerą Ieva kūrė pati, pasitardama su trimis vyrais – šeimos galva Kęstučiu Gyliu, architektu Aivaru Preisu bei baldų gamintoju Evaldu Želviu. 50 kv. m. patalpose vyrauja modernus stilius: „Aš manau, kad interjeras turi derėti prie visos jį supančios aplinkos. Mūsų salonas įsikūręs naujos statybos daugiabučiame name, visai netoli stoties. Šioje miesto dalyje vyrauja urbanistinė architektūra, todėl ir grožio salono dizainas pasirinktas modernus.“ Salone naudotas medžiagas specialistė rinko pagal šiuolaikines tendencijas, todėl čia gausu akmens, chromo detalių, daug dėmesio skirta apšvietimui. Dominuojančius pilkus atspalvius pagyvina aksominiai turkio spalvos baldai – jie tampa vienu iš pagrindinių interjero akcentų.

Salono patalpose įrengtas kabinetas manikiūrininkei bei kosmetologei, taip pat trys kirpėjų darbo vietos. „Gyle“ vadovė teigia, kad didžiausias dėmesys buvo skirtas būtent šiai zonai. Čia iš karto į akis krentanti detalė – dideli veidrodžiai kabantys ne tik ant sienų, bet ir lubose. Pasak specialistės, kiekviena interjero detalė buvo gerai apgalvota, todėl ir toks neįprastas sprendimas turi praktinę reikšmę –  veidrodžiuose įmontuotos šilto ir šalto atspalvio lempos, taip siekiant sukurti tinkamą apšvietimą kirpėjų darbui. Specialistė sako, kad vienas didžiausių iššūkių su kuriais teko susidurti – baldų gamyba. Net keli gamintojai atsisakė sukurti pačios moters sugalvotą veidrodžių-baldų projektą. Dėl šios priežasties užsitęsė ir patalpų įrengimas – tam prireikė beveik metų. 

Salone siekiama sukurti jaukią aplinką ne tik klientams, bet ir čia dirbantiems specialistams. „Dažnai stilinguose, gražiai įrengtuose grožio salonuose yra paliekamos nesuremontuotos, klientų akims nematomos erdvės, kuriose tenka ilsėtis darbuotojams. Salonas „Gyle“ yra pritaikytas išlepintiems specialistams. Siekiau, kad jiems būtų sukurtos ne tik patogios darbo vietos, bet ir jauki erdvė poilsiui.“ – teigia salono vadovė.

Grožio saloną „Gyle“ turbūt geriausiai apibūdinantys žodžiai – išskirtinumas, kokybė, prabanga. Išskirtinis dėmesys klientams, kokybiškai atliktos paslaugos bei prabangus interjeras, atitinkantis klientų bei specialistų norus. 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 10 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas