© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Barber’ių susitikimas „Reuzel“ renginyje Helsinkyje

Lapkričio 17 d. vyko didžiausias barber’iams skirtas renginys Baltijos regione – „Reuzel Scumbag Barber Show“. Prekės ženklo „Reuzel“ atstovų „Salonshop Baltic AS“ kvietimu, beveik 200 kirpėjų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Suomijos čia atvyko mokytis geriausių klasikinio kirpimo technikų iš tikrų šios srities profesionalų – salono Olandijoje „Schorem Haarsnijder en Barbier“ ir „Reuzel“ įkūrėjų Bertus ir Leen.  

Mantas Šarpnickis („Mr.Trashman“, Šiauliai):

Mintis, sukviesti Baltijos šalių ir Suomijos barber’ius po vienu stogu, buvo tikrai gera. Pasirodymo metu, meistrai iš Olandijos pristatė klasikinius kirpimus, akcentavo, kad daugelis kirpėjų dirbdami susikoncentruoja tik į šonų kirpimą (angl. fade), o į viršugalviui neskiria pakankamai dėmesio. Man labiausiai patiko, kad jie ne tik kirpo, bet ir pasakojo apie savo kasdienybę, darbą  jų įkurtame „Schorem“ salone, bendravimą su klientais, kaip jie elgtųsi vienoje ar kitoje situacijoje. 

Ramūnas Pocius („FUNKY Barber & Beauty“, Klaipėda):

„Reuzel Scumbag Barber Show“ renginyje nebuvo intensyvių mokymų, meistrai demonstravo kelis kirpimus, tačiau labiausiai buvo akcentuojamas pats barber’ių darbo pobūdis. Meistrai Leen ir Bertus papasakojo apie savo darbo istoriją, salono įkūrimą, principus, kurių laikydamiesi sulaukė tokio populiarumo. Meistrai man paliko labai gerą įspūdį – tai žmonės, atvirai, be jokių saldžialiežuvavimų, sakantys viską taip, kaip yra. Savo kalboje jie nevengia panaudoti keiksmažodžių ir patys save yra pasivadinę scumbags (liet. blogiukai, nemalonūs, nepageidaujami asmenys), tačiau tuo jie ir yra unikalūs – nesistengia klientų galvų apsukti savo kalbomis, o daro viską, kad būtų atliktas geras kirpimas. Panašaus principo ir aš laikausi savo darbe. Meistrų pateiktos žinios manęs nenustebino, tačiau kaip jie patys sakė, net jeigu nieko naujo nesužinojau, bent jau įsitikinau, kad nedarau nieko blogai ir einu teisinga kryptimi. 

Miglė Revko („Old Town Barbers“, Kaunas):

Šis renginys mus sudomino, dėl čia pasirodžiusių, visame pasaulyje garsių barber’ių Leen ir Bertus – jau ne vienerius metus dirbame su jų kuriama produkcija. Manau, kad tiek kilometrų sukorėme tikrai neveltui – įsitikinome, kad dirbame tinkamai, pasisėmėme žinių apie tai, kokius įrankius naudoti, norint išgauti jų demonstruotus įvaizdžius – būtent įrankių, žinių apie juos, mano manymu, labiausiai ir trūksta Lietuvoje. Meistrai ant scenos demonstravo vieną kirpimo tipą penkiais skirtingais ilgiais ir kaip tai keičia visą kliento įvaizdį. Jie parodė, kad vienas kirpimas gali tikti visiems, tereikia žaisti ir varijuoti su plaukų ilgiu. Be to šie meistrai įrodė, kad kokybiškam klasikiniam kirpimui nebūtina skirti valandos laiko – žinant tam tikrus triukus, tai įmanoma padaryti per 20 minučių. 

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 11 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas