© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Pure Chroma Nontouring“ tendencijos Ruduo/Žiema 2018

Spalio 23d. Wella Professionals klientai susirinko į Wella Studiją Vilniuje šio sezono Rudens/Žiemos 2018 kolekcijos “Pure Chroma Nontouring” pristatymui. 

Stilistų komanda iš Estijos DENIS KOVALENKO ir ILJA KOMAROV publikai pristatė naujas plaukų dažymo technikas “air touch”, kurios karaliauja mados tendencijose, supažindino su ‘nontouring” tendencijai būdingomis spalvomis, kirpimų formomis ir pademonstravo “Pure Balance Challenge” su naujaisiais Koleston Perfect ME+ plaukų dažais.

2018 m. Rudens – Žiemos sezono tendencijos „PURE CHROMA NONTOURING“ plėtoja kontūrų neryškinimo techniką. Kontūrų neryškinimas - tikslinis tos pačios  spalvos atspalvių, susiliejančių į vieną spalvą ir sukuriančių vienspalviškumo efektą, naudojimas. Tokiu būdu sukuriamas vienspalvis stilius, bet pažvelgus iš arčiau galima pastebėti kelis atspalvius. Pasirinkus neryškinimo „Nontouring“ techniką, suliejami atspalviai ir sukuriama harmonija. 

Seminaro metu Wella technologas Ričardas Čižauskas meistrams pristatė naujų Koleston Perfect ME+ plaukų dažų privalumus, gryniausią spalvą, kurią kada nors sukūrė Wella Professionals.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 11 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas