© 2019
LT LV
RUBRIKOS
KADUS PROFESSIONAL 2018 rudens ir žiemos tendencijos Vibrant Influencer

Dauguma žmonių tiesiog stengiasi pritapti prie aplinkos ir nerimauja, jei yra kitokie, nei juos priima aplinkiniai. Jų tikslas – patenkinti visuomenės lūkesčius. Todėl tai, kaip jie rengiasi, kokį automobilį vairuoja, ką sako, veikia gyvenime ir apskritai, kas juos motyvuoja, priklauso nuo aplinkos. Šių laikų idėja pritapti prie aiškios socialinės normos ir užsitikrinti saugumo jausmą tampa vis mažiau aktuali.

Drąsu ir priimtina išreikšti save, parodyti, kas iš tikrųjų esi ar nori tapti. Ryški plaukų spalva visuomet buvo laikoma drąsos, nepriklausomybės, individualaus maišto išraiška. Plaukų dažymas ryškiais atspalviais – tai savotiškas dėmesio siekis, egocentriškumas. Ir tai ne tik efektingas atspalvis – tai tikras nepriklausomos asmenybės vidinės būsenos atspindys. 

Renginys „Kadus Inspiration Days 2018“ gausiai susirinkusiai profesionalų auditorijai pristatė vibruojančias ryškiais atspalviais šio rudens ir žiemos „Kadus Professional“ tendencijas. Standartus laužanti, itin moderni ir profesionali akademijos „Park by Osipchuk“ akademijos geriausių stilistų komanda – Svetlana Tilishevskaya ir Vitaly Pashenko – scenoje pademonstravo aktualiausias modernių dažymų ir kirpimų technikas, susirinkusiai publikai pristatė, kokios plaukų mados karaliauja šių ir ateinančių metų podiumuose, aukštosios mados renginiuose.

Susirinkusiems profesionaliems meistrams renginyje pristatyti visiškai nauji plaukų dažai „Color Switch“ neribotiems spalvų deriniams. Visi aštuoni nauji, gryni, gyvybingi atspalviai pasirodė prekyboje jau lapkričio mėnesį.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 11 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas