© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Grožio aljansas „Majestic professional nail system“: 2018-ieji – tikri laimėjimų metai!

Komandos vadovė, instruktorė / trenerė, tarptautinė teisėja, nagų industrijos profesionalė Jūratė Labanauskienė kartu su kolektyvo nariais dalyvavo gausybėje čempionatų ir net surengė vieną iš jų! 

Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio čempionatas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – „Inlay Art Embellished with Crystals from Swarovski International Championship“.

Čempionatas pirmą kartą vyko Kaune rugsėjo 22 dieną. Buvo įdėta labai daug darbo, bemiegių naktų – stipriai ruoštasi tam, kad viskas sublizgėtų kaip niekada!

Čempionato išskirtinumas – puošyba kristalais: ne tik nagų, bet ir daiktų! Organizatorių komandos pagrindinis tikslas – sukurti rimtą žaidimo lauką, tikrą ir sąžiningumu paremtą čempionatą. Tai buvo galimybė atrasti ir viešai parodyti kūrybingus meistrus, turinčius išskirtinį meninį potencialą. Dalyvauti galėjo ne tik nagų industrijos meistrai, bet ir „BodyArt“ profesionalai ar tiesiog kruopštūs ir talentingi asmenys, kuriuos žavi kristalai ir inkrustacija. Dalyviai susirungė su Lietuvos ir savo darbus iš Ukrainos, Rusijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos siuntusiais meistrais. Visus darbus atsakingai vertino surinkta sąžininga ir nešališka pasaulyje pripažintų teisėjų komanda: Marian Newman, Alex Fox, Tracey Lee, Karin Strom, Hazel Dixon, Natalja Kiampo, Victoria Prihodko, Natalya Makarchuk, Natalja Sazonova, Liudmila Ivanova ir Karolis Murauskas.

Čempionatas sublizgėjo ir žinome, kad užaugs labai didelis! Viena iš teisėjų Alex Fox, Tarptautinio „Nailympia“ čempionato organizatorė, liko sužavėta šio renginio. Ji teigė, kad tokio blizgaus reginio ir tokių nerealių darbų dar nėra mačiusi! Net aprašė jį savo žurnale „Scratch“ (leidžiamas Didžiojoje Britanijoje ir Amerikoje).

Organizatorių devizas: „If you can dream it – you can do it“ | „Jei svajoji – tai gali ir įgyvendinti“. Taigi kviečiame jus į antrąjį „Inlay Art“ čempionatą, kuris vyks Kaune 2019 m. rugsėjį, nes jam jau ruošiamasi ir renkama komanda, kuri atstovaus Lietuvai!

Šiais metais dalyvavome ir garsinome Lietuvos vardą šiuose nagų industrijai svarbiuose čempionatuose: „Golden Hands of the World“ (Rusija), „Golden Milano“ (Italija), „Best of Best: Paris“ (Prancūzija), „Nails league“ (Ispanija). Taip pat begalėje kitų čempionatų, kuriuose Lietuva dalyvavo pirmą kartą: „Golden hands of Western Siberia“, „Nailympia Estonia“, „Nailympia London“. Visa tai – didelė garbė mums!

„Nailympia“ – vienas didžiausių pasaulio čempionatų, vykstančių Londone, Estijoje, Australijoje, Amerikoje. Dalyvaudami „Nailympia“ Estijoje, iškovojome komandinį 1-os vietos medalį ir pelnėme net 8 pirmąsias vietas! Šiuose konkursuose dalyvauja meistrai iš viso pasaulio, dalyvių skaičius siekia net 800! Tiek jų ir buvo Londone – komanda rungėsi su vienais geriausiųjų. Jūratė buvo pakviesta dalyvauti kaip salės teisėja. Buvo labai sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Medalių neparsivežėme, bet patirtis – tiesiog neįkainojama! Žinome, kad kitais metais bus geriau! 

Kalbant apie laimėjimus, „Majestic“ komandos narės Reda Putriūtė, Agnė Montvilaitė, Žana Fokina, Rūta Liubinaitė ir „Majestic“ instruktorės Raminta Vinkauskienė, Kristina Zovė, Julija Medvedeva ir Greta Garmė nuolatos dalyvauja įvairiuose čempionatuose, o tai tik įrodo, kiek jos darbo ir jėgų įdeda į savo veiklą. Juk nagų industrija – tai ne vien nagų lakavimas! Jas ruošianti Jūratė Labanauskienė taip pat nenustygsta vietoje ir vis dar dalyvauja čempionatuose – rungiasi su kitais teisėjais „Premium“ klasės kategorijoje. Konkursų rungčių spektras labai didelis. Tarp laimėjusių darbų – ne tik plakatai ir inkrustacijos, bet ir pagal laiką vertinamos lakavimo, nagų modeliavimo rungtys.

Galima tik didžiuotis tokiais rezultatais, užsidegimu ir nuolatiniu tobulėjimu! Norime paskatinti Jus – dalyvaukite! Juk manikiūro profesija – tai ne tik darbas kabinete. Į neribotas galimybes siekti aukštumų!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 11 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas