© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas

Lapkričio 29 d. Vilniuje vienas garsiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius pristatė naują kolekciją, skirtą paminėti savo kūrybos trisdešimtmetį. Jau ne vienerius metus dizainerio mados pristatymų užkulisiuose modelius ruošia grožio salono „Salionas“ meistrai. „Salionas“ direktorė Jovita Markeliūnienė sutiko trumpai papasakoti apie šukuosenų specialistų darbą grandioziniame šių metų renginyje. 

Jubiliejinėje kolekcijoje buvo pristatytas didžiausias modelių skaičius. Ar vienas salonas sugebėjo su tuo susitvarkyti?

Juozas kiekvienais metais stebina savo kolekcijų grožiu ir apimtimis. Šiemet buvo įspūdingai didelis šou, net 180 modelių, todėl pastiprinimo tikrai reikėjo. Mums padėti pasisiūlė meistrai iš keleto Vilniaus grožio salonų – jų pagalba buvo tikrai naudinga.

Kaip organizavote darbus, kad viskas vyktų sklandžiai?

Su dizaineriu dirbame jau 10-ą kartą, todėl patirtis labai pagelbėjo organizuojant darbus. Susiskirstėme kas už ką bus atsakingas, stengėmės laikytis visų reikalingų niuansų, pavyzdžiui teisingai sušukuoti iš karto, užtvirtinti tinkama priemone, kad  šukuosenų nereikėtų taisyti ir  veltui gaišti laiką.

Kolekcijoje namažai  galvos aksesuarų, kaip išmokote jų pritvirtinimo subtilybių?

Vėlgi, patirtis… Darbas užkulisiuose nėra vien tik tai, už ką galvoji, kad esi atsakingas. Pavyzdžiui, jeigu šukuoji modelį ir matai, kad reikia kitokios pagalbos, tuomet atidedi savo darbą ir darai tai, kas tuo metu yra svarbiausia. Plaukų aksesuarai – neatsiejama dalis mūsų darbo. Kartais tenka sugalvoti kaip pritvirtinti neįprastą aksesuarą, kad nesimatytų prisegimų ir šukuosena išliktų tvarkinga. Bet Juozas per tiek metų išmokė mus daugybės niuansų, išsireikalavo (juokiasi).

Dar kartą pasirodė manekenės su perukais, jau lengviau buvo dirbti nei pirmą kartą?

Su perukais dirbti visada iššūkis, nes kiekvieną kartą reikia vis kitokio rezultato. Stengėmės įvykdyti dizainerio sumanymą ir viską atlikti, kaip įmanoma kruopščiau.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 11 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas