© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„KARAT“ – trokštantiems privatumo

Vilniuje, Naujamiesčio rajone neseniai įsikūręs grožio salonas – erdvus ir subtilus. 113 kv.m. ploto salone galima pastebėti daug netikėtų interjero detalių, tačiau jos nėra rėkiančios, natūraliai įsilieja į bendrą salono aplinką  ir sukuria išties išskirtinį ir atmintyje ilgai išliekantį įspūdį. Pasak „Karat“ interjerą sukūrusios dizainerės Elžbietos Skunčikienės, vienas pagrindinių ir ko gero stipriausias akcentas salone – frezuotos sienos. Jos buvo kuriamos pagal dizainerės komandos pateiktą brėžinį iš faneruotos medžio drožlių plokštės ir suteikia taurumo, stiprumo įspūdį. „ Šio salono pavadinimas įkvėpė ir patį interjero išpildymą. Kai išgirstu žodį karatas, man jis asocijuojasi su deimantu, kuris turi įvairius lūžius, linijas, todėl kurdama šį interjerą pasitelkiau būtent linijų elementus. Siekiau, kad sąsaja su karatu ir deimantais šioje erdvėje būtų jaučiama netiesiogiai“, – pasakoja dizainerė. 

Plačiau apie „Karat“ interjerą ir čia priimtus sprendimus pasakoja jo įkūrėjos – salono vadovė Olga Novosiolova ir vyriškų kirpimų meistrė Ilmira Smirnova.

Kaip kilo grožio salono pavadinimo idėja?

Ilmira: Kai tik pradėjome kurti saloną, konkretaus pavadinimo dar nebuvome sugalvoję. Norėjosi vieno, konkretaus žodžio, kuris atspindėtų mūsų viziją. Karatas – daugeliui asocijuojasi su prabanga, deimantais ir aukšta kokybe, todėl jis puikiai išreiškia mūsų salono idėjas ir vertybes – meistriškumą,  kruopštų juvelyrinį darbą, nepriekaištingą klientų aptarnavimą bei kokybišką salono aplinką.  

Kas jums buvo svarbiausia kuriant interjerą?

Olga: Pagrindinė idėja, kurią norėjome įgyvendinti – atskirti saloną zonomis. Klientas atėjęs į pas mus pirmiausia patenka į recepciją, kurioje yra sutinkamas. Toliau yra moterų aptarnavimo zona, uždaras manikiūro bei pedikiūro kabinetas.  Labai džiaugiamės, kad vyrai pradeda skirti sau vis daugiau dėmesio, dėl šios priežasties įrengėme atskirą  vyrų zoną – joje dirba vyriškų kirpimų meistrai.  Salone taip pat įrengtas kosmetologijos kabinetas. Toks zonų atskyrimas suteikia klientams daugiau privatumo, leidžia jiems visiškai atsipalaiduoti. Taip pat daug dėmesio skyrėme darbuotojų patogumui – juk grožio specialistai čia praleidžia didžiąją savo laiko dalį. Salone įrengtos ne tik erdvios darbo vietos, bet ir didelis poilsio kambarys. 

Ilmira, jūs pati esate vyriškų kirpimų meistrė, todėl natūralu, kad daug dėmesio skyrėte šiai zonai. Kokie sprendimai čia priimti?

Ilmira: Šioje srityje dirbu jau beveik 20 metų, todėl kurdama saloną turėjau gana aiškiai susiformavusią viziją, kokia turi būti ideali kirpėjo darbo vieta, patogi ir specialistui, ir klientui. Visos 4 salone įrengtos kirpėjų darbo vietos yra atskirtos pertvaromis – klientų neblaško pašaliniai garsai, o kirpėjams nereikia dirbti šalia vienas kito, jie turi savo atskirą erdvę, daug vietos daiktams susidėti. Veidrodžiai čia įmontuoti ne tik priekyje, priešais klientą, bet ir šone. Mano manynu, tai tiesiog būtina kokybiškam kirpėjo darbui, nes specialistas privalo matyti ar jo daroma šukuosena gražiai atrodo tiek žiūrint iš priekio, tiek klientui pasisukus šonu. Be to, kai yra šoninis veidrodis, kliento nereikia sukinėti kėdėje, sukelti jam kitų nepatogumų.   

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 11 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas