© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Barber Kaunas“ – šiuolaikiniam miesto vyrui

Klasikiniai barbershop‘ai Lietuvoje išgyvena tikrą aukso amžių, tačiau vyrai jau dairosi ir kitokių jiems skirtų grožio paslaugų. Sausio mėnesį atsidaręs vyrų stiliaus salonas „Barber Kaunas“ tuo ir žada išsiskirti – platesniu paslaugų pasirinkimu ir išskirtiniu patogumu klientams.

Solidų, šiek tiek griežtoką salono interjerą kūrė ne profesionalūs dizaineriai, o pats vyrų stiliaus erdvės vadovas, verslininkas Linas Zienius. „Esu reiklus visoms savo įmonėms, todėl ir šįkart supratau, kad niekas geriau neįgyvendins mano salono vizijos, nei aš pats. Išsamiai studijavau tokioms vietoms keliamus reikalavimus, lankiausi geriausiuose Europos ir Amerikos barbershop’uose. Juk vien geros idėjos neužtenka – salonas turi būti patogus tiek klientams, tiek čia dirbantiems meistrams.“ – teigia salono vadovas. Pasak jo, remontui prireikė 6 mėnesių intensyvaus darbo. 

„Barber Kaunas“ salone dominuoja pilka, juoda, medžio spalvos. Baldai pagaminti Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje, juose naudota daug metalo, ąžuolo masyvo detalių. „Norėjau sukurti gana sunkaus, industrinio įvaizdžio interjerą, todėl rinkausi masyvius baldus. Medis, metalas – tai medžiagos, kurios man labiausiai asocijuojasi su vyriškumu, būtent todėl jos dominuoja ir visame salone. Metalo elementų galima aptikti ir dušo kabinose, ir ant lubų kabančiame šviestuve.“ – sako L. Zienius. Industrinį stilių dar labiau išryškina betono lubos, apklijuotos gipso lipdiniais. Grindims naudota visus higienos reikalavimus atitinkanti PVC danga. Kadangi salono interjeras tamsus, todėl daug dėmesio skirta apšvietimui. Bendrai salono erdvei apšviesti naudojamas foninis apšvietimas, kirpimo zonoje papildomai apšviečiamos salone įrengtos 3 barberių darbo vietos. 

„Barber Kaunas“ išsiskiria ne tik interjeru, bet ir platesniu teikiamų paslaugų spektru – be jau minėtų barberių darbo vietų, maždaug 60 kv. m. ploto patalpose įrengta manikiūro-pedikiūro zona, masažo ir lazerio procedūrų kabinetai. Kad laikas praleistas salone neprailgtų, laukiamojo zonoje įrengtas televizorius, židinys. Pasak salono vadovo, klientai čia bus vaišinami gaivaisiais ir alkoholiniais gėrimais, o išalkusiems galės būti patiekiami net maisto patiekalai. 

Tik vyrams skirto salono lokacijai pasirinktas vos 2018 m. pastatytas, daugiabutis, pagrindinėje Kauno senamiesčio dalyje: „Ši vieta puikiai atitinka salono konceptą ir yra patogi klientams: pastatas turi požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, vidiniame kieme įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kurioje stebimi administratorės saugiai galės žaisti kartu su klientais atėję jų mažyliai.“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 1 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas