© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Ilgų plaukų šukuosenų modeliavimo seminaras

Š.m. vasario 11 d., prieš pasitinkant meilės kupiną šv. Valentino dieną, plaukų meistrės susirinko į „Wella“ studijoje vykusį ilgų plaukų modeliavimo master class seminarą. Jame šukuosenų profesionalė Kristina Gorodeckienė pademonstravo naujausias 2019-ųjų šukuosenų tendencijas ir ilgų plaukų sušukavimų technikas.

Lektorė susirinkusiai publikai pristatė pagrindinius šukuosenų dizaino elementus, principus, formas, patarė kaip individualiai parinkti tinkamiausią šukuoseną salono klientei. 

Taip pat dalyvės turėjo galimybę praktiškai išbandyti šukuosenų kūrimo technikas hands-on seminaro praktinėje dalyje. Dalinamės jų įspūdžiais:

Rūtelė Žukauskienė (grožio salonas „Rūta“, Alytus): „Visų pirma likau labai sužavėta meistrės K. Gorodeckienės profesionalumu ir ypač iš šio žmogaus sklindančia šilta ir pozityvia energija. Nors turiu bazinių šukuosenų kūrimo žinių, tačiau galiu teigti, kad tokie ar panašaus pobūdžio praktiniai seminarai visuomet suteikia dar daugiau žinių ir papildomos naudos dirbant salone. Man aktualiausia buvo išmokti teisingai techniškai atlikti šiuolaikinio kuodelio ir pynimo, taip pat plaukų susukimo technikas, kurias tikrai pritaikysiu savo klientėms.“

Edita Stankevičienė (Grožio salonas, Kaišiadorys): „Pirmasis įspūdis, kuris mane maloniai nustebino atvykus į seminarą, tai labai graži „Wella“ studija ir joje tvyranti kūrybiška, jauki atmosfera įkvepianti kurti ir mokytis. Manau, kad šukuosenų seminaro master class formatas ypač tinkantis tokiam seminarui. Darbas nedidelėje grupėje, suteikė galimybę būti dar arčiau dėstytojos ir pasisemti daugiau praktinių įgūdžių. Nors mes, kirpėjai, ir esame menininkai, tačiau esu tikra, kad geras meistras visų pirma privalo mokėti įvaldyti technikas. Kai klientės šukuosena atlikta techniškai teisingai, matome tikslesnį sruogos posūkį ir išlenkimą, kuodo padėtį – rezultatas yra visai kitoks. Seminare sužinojau, kaip iš vienos šukuosenos padaryti keletą variacijų ir daug kitų niuansų. Parsivežiau nemažai idėjų namo.“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 2 12
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas