© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Kosmetika, kuri patenkina mano lūkesčius...“

OLLIN – dar neseniai Lietuvos rinkoje pasirodęs profesionalams skirtas prekės ženklas, tačiau jau  sulaukiantis iš plaukų specialistų daugybės teigiamų atsiliepimų. Viena jų – Violeta Maksimavičienė („Saulės grožis“, Druskininkai). Nors rinkoje kosmetikos linijų pasiūla šiuo metu yra milžiniška, Violeta pasirinko dirbti būtent su OLLIN ir šiandien dalinasi savo įspūdžiais.

Kodėl pasirinkote bendradarbiauti būtent su OLLIN?

Nusprendžiau pabandyti šią kosmetiką, nes tai buvo naujiena Lietuvoje. Buvo įdomu sužinoti kokios yra jų veikimo galimybės ir rezultatu tikrai nenusivyliau. Labiausiai mane sužavėjo N-Joy plaukų dažai – jie puikiai nudažo žilus plaukus, išgaunamos gražios spalvos, plaukai atrodo sveiki ir blizgantys.

Kaip jie patenkina jūsų, kaip specialisto, ir klientų lūkesčius?

OLLIN plaukų dažai yra ekonomiškesni, jų sąnaudos yra kur kas mažesnės nei kitų dažų. 100 ml OLLIN dažų tūbelė maišoma santykiu 1:2, indelyje gaunama daugiau masės. Taip pat man patinka dažų tekstūra, juos lengva tepti ant plaukų, puikiai susigeria, nenudažo klienčių odos. Šie dažai neturi įprasto aštraus kvapo. Iš klienčių taip pat sulaukiu daug teigiamų atsiliepimų. Nudažius jas OLLIN dažais, klientės iškart pastebi, kad plaukai daug labiau blizga.

Profesionalūs plaukų dažai N-JOY, kurie garantuoja 100% žilų plaukų padengimą, nuspėjamus dažymo rezultatus ir ekstremalų plaukų blizgesį. Tai plaukų dažai su kuriais patogu dirbti tiek pradedančiam meistrui, tiek patyrusiam stilistui. 
Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 2 12
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas