© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Skeyndor naujos kartos technologijos

Senėjimas  neišvengiamas, sudėtingas procesas. Tačiau šiuolaikinis mokslas vis daugiau sužino apie procesus vykstančius odoje bei kaip juos pakeisti. Šiandienos grožio specialistai turi pačių įvairiausių priemonių, galinčiu atjauninti ir pagražinti odą. Vienas iš metodų – beadatinės mezoterapijos procedūros, kurios yra neskausmingos, nepalieka kraujosrūvų bei šašelių, taip kaip adatinė mezoterapija.

Skeyndor šūkis – mokslas kuria grožį, todėl jie nuolatos ieško pačių inovatyviausių metodų galinčių efektyviai atjauninti odą ir pagerinti jos kokybę. Skeyndor beadatinės mezoterapijos apartas „Mesoinfusion DSC“ skirtas estetinės terapijos procedūroms, kurių metu naudojami cheminiai preparatai (kosmetikos priemonės), taikant aktyvinančias sroves, hydroelektroforezę, elektroporaciją ir kriolipolizę.Procedūra pradedama aktyvinančia galvanine srove. Ją rekomenduojama naudoti audinių, kuriems taikoma procedūra, ir jų kraujagyslių sistemos suaktyvinimui. Svarbiausias jos poveikis –  skatinamas odos balansas, pasitelkiant pačiai odai būdingas drėkimo, regeneracijos ir atsinaujinimo savybes.

Vėliau taikoma hydroelektroforezė – tai praktinis galvaninių srovių savybių pritaikymas.  Jos pasitelkiamos įvedant kosmetikos ar medicinius preparatus, kurių veikliosios medžiagos yra suskaidytos į jonus. 

Elektroporacija yra neinvazinė alternatyva įprastinei mezoterapijai. Būtent todėl ji  pavadinta virtualia arba beadatine mezoterapija (neskausminga procedūra), įgalinančia veikliųjų medžiagų įterpimą konkrečiuose taškuose. Elektroporacija atidaro labai siaurus kanalus epidermyje pro tarpląstelinius lipidus. Tai turbūt pats svarbiausias šios technologijos pritaikymas kosmetikoje ir medicinoje, nes taip leidžiama medžiagoms judėti pro odą.Taikant elektroporaciją, sukuriamos sąlygos įterpti mikro ir makro molekules.

Kriolipolizė – neskausminga technika, naudojama elektroporacija apdorotiems audiniams tonizuoti ir jų kraujagyslėms siaurinti. Ją taikant, temperatūra sumažinama maždaug iki 6ºC, kad po procedūros oda būtų stimuliuojama ir tonizuojama. Šis metodas taikomas ir procedūrų pabaigoje, siekiant sustiprinti ir užtikrinti virtualiosios mezoterapijos rezultatus.

Lietuvoje kosmetologės dirba su šiuo aparatu jau penkerius metus ir džiaugiasi matomais teigiamais rezultatais siekiant atjauninti klienčių odą.

 

Rasita Rauckienė („Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija“, Vilnius):

Kiek metų jau dirbate kosmetologe? Kokios procedūros labiausiai domina jūsų klientus?

Kosmetologe dirbu jau 12 metų. Tik pradėjusi kosmetologės karjerą greitai isitikinau, kad esant tokiam greitam gyvenimo tempui, klientai ir iš grožio specialistų nori kuo greitesnio rezultato ir, be abejo, ilgalaikio. Populiariausios procedūros yra, buvo ir bus – senėjimo stabdymas, vadinamasis anti-aging, riebios odos problemos ir, mūsų regiono klimato padarinys, jautri, raustanti oda, išsiplėtusios kraujagyslės, labai daugėja alergiškų, itin jautrių klientų. Daugelį minėtų problemų galima išspręsti itin kokybiškos kosmetikos ir estetinės kosmetologinės aparatūros pagalba.

Kuo beadatinė mezoterapija yra pranešesnė už kitas panašias procedūras?

Su beadatinės mezoterapijos aparatais dirbu nuo savo karjeros pradžios, šios procedūros išpopuliarėjo žaibiškai, klientai rezultatą pajuto iškart. Tai maloni, neskausminga procedūra, veikliosios medžiagos, serumai, ampulės, koncentratai suvedami į giliausius odos sluoksnius, oda tampa putlesnė, skaisti, švytinti. Puikiai tinka ir aknės, išsiplėtusių kraujagyslių, randų gydymui suvedant antibakterinius, kraujagysles stiprinančius, randus lyginančius preparatus. Ne veltui elektroporacija – tai metodas, pelnęs Nobelio premiją ir buvo sukurtas gydyti  sergančius odos ligomis, suvedant gydomuosius preparatus giliai į odą be jokių injekcijų. Elektroporacijos aparatai nepamainomi atliekant daugelį estetinių procedūrų, rezultatas dažniausiai matomas iškart arba po kelių prcocedūrų kurso, klientai tai labai vertina.

Kaip aparatas pateisina jūsų, kaip specialisto, lūkesčius? Kokių atsiliepimų sulaukiate iš savo klientų apie aparatines procedūras?

Dauguma klientų, pabandę elektroporaciją pirmą kartą, jos nori dar ir dar. Jaunoms klientėms ar klientams, kai norime tik padrėkinti ir paskaistinti odą, beadatinė mezoterapija stebuklą sukuria jau po vienos procedūros, ypač įspūdingas rezultatas gaunamas su „Skeyndor“ naujuoju aparatu, kuris, be elektroporacijos, turi dar papildomas odos stimuliacijos, hydroelektroforezės bei krioterapijos funkcijas. Su šiuo aparatu galima kurti procedūras, derinti įvairias sroves priklausomai nuo naudojamų preparatų ir kliento problemų. Jis užaugina kosmetologui sparnus! Vyresniems klientams reikia kelių procedūrų ilgiau matomam rezultatui, kursas yra 4-5 procedūros, rezultatas visada ilgalaikis, labai rekomeduojama daryti nuotraukas, jos ypač gerai atskleidžia vykstančius pokyčius, kurie visada bus.

Kaip manote, ar aparatinė kosmetologija gali padėti pasiekti akivaizdesnių rezultatų tiems, kurie neturi laiko ilgoms procedūroms? Po kelių procedūrų su aparatu galima pastebėti pirmuosius ryškius pokyčius?

Beadatinė mezoterapija puikiai tinka skubantiems klientams, procedūros neužima daug laiko, rezultatas greitas ir ilgalaikis. Pati procedūra pradedama odos šveitimu pagal problemą, kuo kokybiškiau nušveisime odą, tuo ispūdingesnis bus beadatinės mezoterapijos rezultatas. Ypač rekomenduočiau atlikti deimantinę mikrodermabraziją aparatu arba kokybišką rūgštinį šveitimą. Tuomet parenkame koncentratą pagal odos problemą ir jungiame „Skeyndor Mesoinfusion“ aparatą. Galime naudoti tik elektroporacijos srovę, bet ypač patartina dirbti visomis keturiomis srovėmis, tuomet veikliosios medžiagos patenka į visus odos sluoksnius ir, krioterapijos antgalio dėka, užrakinamos odoje ten,kur jas suvedėme, veide, kaklo, iškirptės sityje arba tam tikrose kūno vietose ( puikiai tinka ir kūno procedūroms).

Ar norint pradėti dirbti su šiais aparatais reikia baigti specialius apmokymus?

Be abejo, pradedant dirbti su beadatine mezoterapija, būtinas kvalifikuoto trenerio apmokymas, visada yra tam tikrų niuansų, saugos reikalavimų ir kiekvienas aparatas yra kitoks ir tik kvalifikuotas specialistas jus išmokys dirbti taip, kad aparatas bus Jūsų geriausias ištikimas pagalbininkas ilgus metus.

 

19 m. patirtį kosmetologijos srityje turinti Daina Suraučienė („Saulės grožis, Druskininkai“):

„Aparatinė kosmetologija visuomet yra veiksmingesnė – su rankomis tiesiog neįmanoma taip giliai įvesti produkto į odą. „Skeyndor Mesoinfusion“ aparatas padeda veikliosioms medžiagoms įsiskverbti net į pačias odos ląsteles. 

Beadatinė mezoterapija – ypač veiksminga procedūra, kuri leidžia pasiekti maksimaliai gerą rezultatą. Ši procedūra ypatinga tuo, kad jos metu tam tikra seka naudojamos srovės, o kartu su jais derinami specialiai parinkti ypač koncentruotų formulių kosmetikos produktai. Veikliosios medžiagos įkapsuliuotos į dvigubas liposomas – tai pagerina jų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius.

Beadatinės mezoterapijos metu, srovės naudojami tokia tvarka: 1) elektroforezė (elektros srovė) –  suaktyvina kraujotaką, pagerina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą. 2) hydroelektroforezė – mažais pulsuojančiais smūgiais leidžia geriau absorbuoti veikliąsias medžiagas. 3) elektroporacija (elektromagnetinės bangos) – trumpais elektros impulsais gerina ląstelių membranų pralaidumą, tai leidžia patekti produktui į ląstelių vidų. 4) krioterapija – šalta srovė, kuri nuramina odą, užrakina odos ląstelių sieneles ir neleidžia veikliosioms medžiagoms iš jų pasišalinti. Naudojant šį elektrodą gerėja procedūros efektyvumas, o ląstelės tampa produktyvesnės. 

Beadatinei mezoterapijosprocedūroms naudojami visos keturios srovės, tačiau šiuo aparatu galima atlikti visas Skeyndor procedūras, pasirenkant reikiamą srovę.

Nemažai klienčių vengia procedūrų, kuriose naudojama elektros srovė – jos bijo odos sudirginimo, kitų šalutinių poveikių. Galiu užtikrinti, kad ši procedūra nesukelia jokių nemalonių pojūčių ir streso.  Su kai kuriomis srovėmis  dirbama ypač lėtai ir monotoniškai, o tai leidžia klientėms atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis procesu.“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 2 12
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas