© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Atviras Lietuvos čempionatas KAUNAS BEAUTY 2019

Pirmąjį pavasario savaitgalį, grožio specialistai rinkosi į Kauną – čia šurmuliavo kasmetinis Atviras Lietuvos čempionatas KAUNAS BEAUTY 2019. Čempionatas truko dvi dienas: pirmoji buvo skirta grožio specialybių studentų rungtims, o antrąją dieną savo jėgas išbandė profesionalai – kirpėjai, vizažistai, manikiūro, blakstienų priauginimo ir natūralių antakių dizaino meistrai. Iš viso dalyviai varžėsi net 35-iose skirtingose rungtyse, o jų atliktus darbus vertino kompetentinga ir atestuota komisija, sudaryta iš pripažinimą pelniusių Lietuvos bei užsienio meistrų.

Grožio parodoje BEAUTY EXPO 2019, kurioje ir vyko čempionatas, grožio specialistams buvo pasiūlyta ir daugiau įdomių renginių: pirmą kartą parodoje surengta „Nagų konferencija 2019“, kurioje savo pranešimus skaitė vieni geriausių manikiūro meistrų Lietuvoje, lankytojų dėmesį prikaustė madingų įvaizdžių kūrimo konkursas „KURIU“.

Pirmąją parodos dieną vainikavo iškilminga fotokonkursų „Metų kirpėjas 2019“, „Metų vizažistas 2019“ ir „Metų manikiūro meistras 2019“ apdovanojimų ceremonija. Šiais metais daugiau nei 70 grožio specialistų iš visos Lietuvos siuntė savo darbų nuotraukas ir rungėsi dėl geriausiųjų vardo. Fotokonkurso „Metų kirpėjas 2019“ laimėtoja tapo Rita Martinkutė-Mulevičienė („Greta make up artist academy“, Kaunas). „Metų vizažistas 2019“ nominacija atiteko Dianai Rakickajai („Icon Academy“, Vilnius). Pirmą kartą surengtą fotokonkursą „Metų manikiūro meistras 2019“ nugalėjo Aistė Jucienė („Beauty Lounge UniQ“, Londonas).

Konkurse „KURIU“ kirpėjų ir vizažistų komandos per trumpą laiką turėjo sukurti kuo įdomesnius įvaizdžius pritaikytus modeliams. Konkurso I vietos nugalėtoja tapo „Icon Academy“ dėstytoja Diana Rakickaja (Vilnius), pati kūrusi ne tik makiažą, bet ir plaukų stilių. II-ąją vietą užėmė Svajūnės Banuškevičienės ir Svetlanos Chlebopašnikovos („SD Style“, Vilnius) komanda (nuotraukoje kairėje – aut. past.), III-oji vieta atiteko Jelenos Vainilavičienės ir Marlen Almuhaisen („Grožio artelė 313, Kaunas“) komandai.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 3 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas