© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„WELLA STUDIO VILNIUS“ gimtadienis

Š. m. kovo 19 d. „Wella Studio Vilnius“ paminėjo savo pirmąjį gimtadienį. Į šventę susirinko ištikimi „Wella Professionals“ klientai ir partneriai iš visos Lietuvos. Didelėmis Raimondos Vaitenkovaitės, salonų rinkodaros ir edukacijos vadovės, pastangomis studija tapo dideliu grožio profesionalų traukos objektu. Suorganizuota daugybė mokymų, pristatymų, kurie visada čia būna turiningi, kiekvieną kartą stebinantys ir ypatingi.

Svarbiai datai paminėti Aidos studijos meistrų komanda iš Klaipėdos scenoje pristatė 2019 m. pavasario–vasaros kolekciją. Salono kūrybos vadovė Aida Krupskienė scenoje demonstravo madingas šio sezono kirpimų bei dažymų technikas, pateikė praktinių patarimų, kaip pritaikyti kirpimų technikas salono klientėms, pasakojo apie šiuo metu pasaulyje vyraujančias mados tendencijas.

Renginio metu pristatyta „Wella Professionals“ mados kryptis „Insta Vintage 2019“ bei gaminių naujienos: ILLUMINA COLOR OPAL-ESSENCE ir COLOR FRESH CREATE atspalvių kolekcijos, „Nutricurls“ plaukų priežiūros ir formavimo linija garbanotiems plaukams.

Apie renginyje pristatytą Aidos studijos kolekciją išsamiau pasakoja salono vadovė Aida Krupskienė:

„Su „Wella Professionals“ glaudžiai bendradarbiaujame jau ilgą laiką. Vertiname ne tik jų puikius produktus, bet ir visą „Sirowa Lietuva“ kolektyvą. Gauti kvietimą dalyvauti vienos profesionaliausių studijų sukakties šventėje buvo didelė garbė ir didžiulė atsakomybė. Kadangi mūsų komanda darbuojasi Klaipėdoje, norėjosi, kad kolekcijos tema būtų susijusi su jūra. Todėl šventės svečiai galėjo pastebėti mano marinistinę drabužių interpretaciją, na, o plaukų stilius sukurtas pagal aktualiausias 2019 m. vasaros tendencijas. Kolekciją man padėjo kurti savo srities meistrės ir ilgametės Aidos studijos kolektyvo narės: dažymų ekspertė Larisa Garmašova, kirpimų technologė Asta Vitkienė, kirpimų technikė Renata Platakytė.

Nebeįsivaizduoju savęs ir Aidos studijos be papildomos kūrybinės veiklos. Tai nelengvas, bet vienas svarbiausių aspektų, norint išsaugoti gerą kirpėjo formą, be kurios ir darbas salone yra tik amatas.“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 3 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas