© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Estetikos dvelksmas Kauno centre

"Erdvumas, prabangos ir lengvumo jausmas“, – tokius pagrindinius tikslus kuriant interjerą sako išsikėlusi grožio salono „Monyc“ vadovė ir manikiūro-pedikiūro meistrė Monika Katkauskaitė . Kauno Savanorių prospekte įsikūrusiame salone dominuoja modernios klasikos stilius, kuris tinkamai suderinus interjero detales ir spalvas padeda sukurti stilistinę visumą, o interjeras moraliai nepasensta ir salono klientus bei darbuotojus džiugina ilgą laiką.

70 kv. m. salonas suskirstytas į kirpėjų, manikiūro ir pedikiūro, makiažo bei veido procedūrų zonas. Jose įrengtos 8 darbo vietos. Pasak specialistės, atsižvelgdami į darbuotojų ir klientų sveikatą, salone įrengta ištraukiamoji ventiliacija, visose zonose veikia kondicionieriai. 

Modernumas grožio salone „Monyc“ dominuoja pačioje salono erdvėje, o klasikos stilių atsipindi daugiausia individualiai suprojektuoti baldai bei kitos interjero detalės. Švarią, šviesią salono erdvę paryškina sodrios žalios spalvos minkšti krėslai, kurie išsidėstę visose darbo zonose, išlaiko interjero stilistiką ir ją pagyvina. Dažnai naujuose salonuose aptinkamos ilgos medžiaginės užuolaidos patalpoms suteikia jaukumo.  Vieni pagrindinių salono akcentų – marmuro danga ir plytelės. Jomis išklotos grindys, marmuro raštą galima pastebėti ant kietųjų baldų paviršių, registratūros zonoje ir net ant sieninio laikrodžio. Su juo kontrastą kuria medžio imitacijos plytelės, kuriomis apklijuota dalis sienų. „Tokie paviršiai pasirinkti, nes jie puikiai atspindi norimą sukurti stilių ir erdvią, jaukią aplinką.“ – teigia  M. Katkauskaitė. Salone esančius baldus puošia žalvario elementai. Kirpėjų darbo vietose įrengtas vienas didelis veidrodis ne tik atlieka savo funkciją, bet ir sukuria erdvumo pojūtį. 

Interjero dizainerio Artūro Akstino („O. GuT Design Studio“) sukurtame minimalistiniame „Monyc“ interjere nėra netikėtų dizaino sprendimų, tačiau čia vyraujanti moderni klasika suteikia ypatingą komforto jausmą ir salono darbuotojams, ir klientams.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 3 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas