© 2019
LT LV
RUBRIKOS
ATWINS Kolekcija / Seminaras 2019 - pagrindinis profesionalų renginys „Pelenėje“

2019-ųjų pavasario-vasaros kolekcijoje ATWINS akcentavo patogumą ir spalvas
Didžiausioje Baltijos šalyse grožio parodoje „Pelenė“ Lietuvos plaukų stilistikos diktatoriai ATWINS, kartu su partneriais Evo Hair, Nook ir Cloud9 pristatė šviežiausias 2019 m. pavasario/vasaros plaukų mados tendencijas profesionalams skirtame seminare: keliems šimtams susirinkusių progresyviausių Lietuvos kirpėjų buvo pademonstruota 10-ties modelių – įvaizdinių ir kerpamų scenoje – kolekcija, kurioje pateikti aktualiausi dažymai, kirpimai ir modernios jų šukavimo galimybės.

Kirpimo formų ir spalvų darna
Tiek vyriškuose, tiek moteriškuose kirpimuose dominuoja moderniomis technikomis transformuotos klasikinės formos ir dėmesys patogumui: tą patį kirpimą žmogus nesunkiai gali performuoti iš santūrios biuro stilistikos į ekstravagantiškesnį vakaro variantą.
Vyriškuose kirpimuose šį sezoną netrūksta aštrių briaunų, perkirstų linijų ir dinamiškų spalvinių akcentų: net keliems modeliams pritaikyti šoniniai dažymai, kuriuos panorėjęs klientas gali tiesiog užšukuoti ir paslėpti.
Moteriškų dažymų spalvose išlieka daug pastelinės ramybės ir monochromo, paskaninto siurrealistiniais akcentais. Iš spalvyno šiemet nesitraukia gardi rausvos blondinės, švelni koralo, šilta balintos karamelės spalva.

Individualaus pritaikymo svarba

Brėždami sezono gaires, kūrybinės komandos ATWINS nariai didžiausią dėmesį skyrė mados pritaikomumui konkrečiam žmogui, akcentuodami, kad šiandien raktinis priimamų sprendimų žodis yra KLIENTAS.
ATWINS kūrėjai pabrėžia, kad visgi viena svarbiausių taisyklių, lemiančių galutinį rezultatą, yra kiekvieno meistro gebėjimas ne klientą pritempti prie mados, bet naujas tendencijas adaptuoti konkrečiam žmogui ir kurti tokį stilių, kuris kasdieniame gyvenime būtų ne tik efektingas, bet ir patogus.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas