© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Pristatyta vieno žymiausių vyrų kirpėjo Raimondo Pasternackio kolekcija „SEB MAN“

Antradienio popietę Vilniuje pristatyta nauja, vyrams skirta, SEB MAN prekės ženklo plaukų ir barzdos priežiūros produktų linija. Į renginį susirinko žymiausi barzdaskučiai, kirpėjai, salonų savininkai ir kiti grožio industrijos atstovai.
Vienas geriausių Europoje vyrų kirpėjų Raimondas Pasternackis (salonas „WOXX BARBERS“) pristatė kolekciją išskirtinai vyriškoje aplinkoje. Urbanistinė atmosfera, bokso ringe kovojantis profesionalus kovotojas Henrikas Vikšraitis, podiumu žengiantys žinomi vyrai – prodiuseris ir renginių vedėjas Mindaugas Rainys, dainininkas Vaidas Baumila, parolimpietis Ernestas Česonis. Keturiolika stilingų vyrų kovos ringe pademonstravo SEB MAN kolekciją veržliems vyrams.
SEB MAN išskirtinumas – aiškus supratimas apie tai, kad šiandienos  vyrai nenori būti apibrėžti vieno deskriptoriaus. Urbanistiniai, stilingi, tūkstantmečio vyrai yra „slasherio kartos“, kurie žongliruoja tarp keletos aistringų veiklų. Jiems reikia patogumo, paprastumo ir kokybės, kad būtų lengviau prisitaikyti prie jų labai įtemto gyvenimo. Atsakydamas į šiuos poreikius, SEB MAN šiuolaikiškiems vyrams, kurie atsisako būti suskirstyti į kategorijas, siūlo neribotą plaukų priežiūros, stilizavimo ir barzdos formavimo produktų liniją.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas