© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Salono vertinimas - Meistrė Evelina

Meistrė Evelina
Plaukų kirpimas – 20 Eur.

Jau nieko nebestebina registracija į grožio salonus internetu –  sukurta ne viena programėlė, kur galima rasti ne tik visą informaciją apie paslaugas, bet ir nemažai atsiliepimų apie meistrus. Vienoje iš programėlių akis užkliuvo už informacijos apie meistrę, ne  apie saloną. Ne paslaptis, kad daugelyje salonų kirpėjai nuomojasi darbo vietas, tad kaip ir normalu, kad jie gali reklamuoti save, o ne visą saloną. Kažkaip pagalvojau pagal kokius kriterijus žmonės išsirenka savo kirpėją –  geras kirpimas, gražiai nudažo plaukus, maloniai bendrauja, patinka salonas, kuriame dirba? Žinoma, būtų idealu, jei visi šie punktai ir atitiktų lūkesčius. Tad ir aš pabandau apsilankyti pas meistrę Eveliną, tuo labiau, kad ji dirba man patogioje vietoje esančiame salone. Kadangi registravausi tiesiai pas meistrę, salono, kuriame ji dirba nevertinsiu, nes tai būtų neteisinga.
Sutartu laiku salone prie administratorės stalo mane pasitinka meistrė, ji jau žino kokiai paslaugai registravausi – tą mato programėlėje – tad kliento kėdėje aptariame kokio kirpimo aš norėsiu. Plaukų trinkimas tampa tikrai dideliu malonumu, nes labai patogi plovyklės kėdė, kirpėja dar nusprendžia uždėti kaukę, su kuria reikia kiek pabūti, tad mėgaujuosi. Žinoma, galima buvo ir pareklamuoti kokia tai kaukė, kaip ji veikia – klientas visad gali susigundyti nusipirkti. Jau po kelių akimirkų kirpėja informuoja, kad greitai dirbs nuosavoje kirpykloje, tad jei patiks reiks atvykti kitu adresu. Tai dar kartą įrodo, kad atėjau ne į saloną , o pas meistrą. Tik lieka klausimas – ar ji gali tapti mano meistre?
Išplautus plaukus kirpėja iššukuoja ir bando suskirstyti kirpimui – vis tik reikia turėti šukavimui skirtas šukas, o kirpimo šukas palikti kirpimui. Mano kirpimas nesudėtingas – karė ir žinoma yra įvairių mokymų, kaip jį kirpti, kas yra teisinga, kas ne, todėl sudėtinga nuspręsti, vis tik žinau, kad vienu horizontaliu skyrimu pakaušio zoną skirti negerai, nes pakaušis nėra viena plokštuma. Na, labai matytis klaidų neturėtų, bet puikaus kritimo jau nesitikiu. Tokioje situacijoje įsitikinu – man svarbiausia, kad mano kirpėjas dirbtų technologiškai tvarkingai, logiškai. Džiovinant plaukus šepečiai taip pat buvo naudojami ne pagal paskirtį. Iš tikrųjų dabar yra visokiausių profesionalams skirtų įrankių, tad save gerbiantis meistras turėtų susipirkti pagrindinius įrankius pagal paskirtį. Fenas labai galingas, tad matau tik garus rūgstančius nuo įkaitusių plaukų, prie šaknų karštis kiek pamažinamas, bet galams tai kliūna ganėtinai.
Paslaugos kaina gana nedidelė, už tokį darbą tokia ji ir turi būti, ir vis tik – jei kirpėja kiek pakeltų savo meistriškumą, teiktų profesionalesnę paslaugą, galėtų pagalvoti ir apie kainos pakėlimą.

 

*Salono aplinka      + +

*Aptarnavimas       + + +

*Paslaugos ir kokybės santykis  + + + +

 

* Pagal kiekvieną kriterijų salonas vertinamas nuo vienos iki penkių žirklučių. 

Kuo geresnės nuomonės esate, tuo daugiau žirklučių skiriate.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas