© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Vestuvinių šukuosenų verslas JAV

Specialiai šiam vestuviniam „Hair profesionalams“ numeriui, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti šukuosenų meistrė Lati Truong sutiko papasakoti apie savo sukurtą sėkmingą šukuosenų verslą. Meistrė įkūrė nuotakoms skirtą grožio saloną „The Bridal Beauty Salon“, veda šukuosenų mokymus visoje Amerikoje, taip pat kuria mokomuosius vaizdo įrašus ir savo patirtimi dalijasi su specialistais iš viso pasaulio.

Papasakokite apie save ir jūsų įkurtą „The Bridal Beauty Salon“.

Aš užaugau Paryžiuje, Prancūzijoje ir Čikaga mano namais tapo tik 2005 m. – čia ir įkūriau savo salona nuotakoms. Profesionalia kirpėja tapau 2000 m., taip pat universitete studijavau ekonomiką ir finansus. Nors šios trys sritys labai skirtingos, be visų jų man nebūtų pavykę sukurti sėkmingo verslo.

Jūs dirbate tik salone, ar važiuojate pas klientes?

Pirmasis susitikimas su nuotakomis vyksta mano salone, tačiau vestuvių dieną visada patys važiuojame pas nuotaką į jai patogią vietą.

Kodėl nusprendėte dirbti būtent su nuotakomis?

Su nuotakomis dirbu jau 14 metų. Prisipažinsiu – nemėgstu kirpti ir dažyti plaukų. Man patinka, kai galiu kurti tik šukuoseną. O šioje srityje būtent nuotakos sudaro didžiąją klientų dalį.

Kokie yra didžiausi privalumai ir trūkumai dirbant tik su vieno tipo klientais?

Didžiausias privalumas yra tas, kad gilindamasis į vieną sritį tampi tikru ekspertu ir aukščiausio lygio tos srities specialistu. O trūkumų savo darbe nepastebiu – mano įgytos žinios ir patirtis labai man padėjo kuriant kitus verslus.

Kaip nuraminate nuotaką tokią svarbią jai dieną?

Bendraujant su nuotaka specialistas visada turėtų šypsotis ir niekada neprieštarauti nuotakai, visada sakyti jai „Taip.“. Jeigu nuotaka patiria stresą visada su ja šneku ramiau, tačiau užtikrintai ir su šypsena.

Jūs kuriate vaizdo filmukus kirpėjams, kuriuose mokate kurti įvairias šukuosenas. Kodėl nusprendėte imtis šios veiklos?

Dabar grožio srityje daugiausia yra kirpėjų, kurie kerpa ir dažo plaukus, tačiau tik labai maža dalis gilinasi į šukuosenų kūrimo technikas. Mano kursai skirti padėti tiems kirpėjams, kurie nori tobulėti būtent šioje srityje. Vaizdo filmukuose demonstruojami visi šukuosenos kūrimo etapai, jie sukurti taip, kad besimokančiam specialistui būtų lengva sekti atliekamus žingsnius. Šiuo metu kirpėjams yra pasiekiama daugiau nei 100 mano vaizdo įrašų, šiais metais jų pasirodys dar daugiau. Savo darbu siekiu padaryti šukuosenų kūrimą kuo lengvesnį!
Kai pradėjau organizuoti seminarus, man atrodė logiška juos įrašyti ir pasidalinti su viso pasaulio meistrais. Iš pradžių mano vaizdo įrašus buvo galima įsigyti DVD formatu, o dabar išpopuliarėjus internetiniams filmukams, visos mano pamokos yra pasiekiamos internetiniame puslapyje www.learnwithlati.com, kur kiekvienas gali prisijungti iš bet kurios pasaulio vietos, jam patogiu laiku.

Kokios vestuvinės šukuosenos šiuo metu yra populiariausios Jungtinėse Amerikos Valstijose?

Dabar labai populiarūs žemi, lengvai susukti kuodai. Lengvesnės bangos, supinti plaukai ir bohemiškas stilius taip pat išlieka tarp nuotakų geidžiamiausių šukuosenų.

Kalbant apie nuotakas, prieš vestuves labai rekomenduočiau joms atlikti plaukų priežiūros procedūrą su Actyva O2 koncentratoriumi – plaukai  bus tinkamai paruošti vestuvinei šukuosenai, atrodys išpuoselėti ir labiau blizgės, geriau išsilaikys sušukuoti plaukai. Šis aparatas plačiai taikomas ir kosmetologijoje, todėl specialistas deguonimi gali prisotinti ne tik nuotakos plaukus ir galvos odą, bet ir veido odą, rankas, lūpas – juk šios kūno vietos vestuvių dieną ypač svarbios! Pirmieji teigiami pokyčiai pastebimi jau po pirmosios procedūros, tačiau norint pasiekti geriausią rezultatą rekomenduoju atlikti  5 – 6 procedūrų kursą.“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas