© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Šukuosena jaunikiui – į ką atkreipti dėmesį?

Kaip tinkamai aptarnauti jaunikį, kad jis liktų patenkintas ir meistro darbu, ir savo įvaizdžiu pataria vyriškų kirpimų meistrė, grožio prekių profesionalams tinklo „Cascada“ atstovaujamo prekės ženklo „Wahl Pro“ ambasadorė Lietuvoje Laura Zaleckienė
(UFF Square, Vilnius).

Kaip vyrai elgiasi su savo šukuosena prieš vestuves? Jie išlaiko savitą stilių, ar kardinaliai ją keičia?
 

Vis dažniau pastebiu, kad vyrai planuodami vestuves, stengiasi truputį atsiauginti plaukus ir kreipiasi į specialistus jau turėdami medžiagos su kuria galima formuoti tinkamą vestuvinį įvaizdį. Dažniausiai stengiamasi išlaikyti tą patį stilių arba artėti maksimaliai prie klasikinio įvaizdžio. Stiliaus keitimas iš klasikos į modernesnius kirpimus prieš vestuves yra retesnis reiškinys, tačiau jei asmuo įprastai vaikšto su labai moderniu kirpimu vis dažniau prieš vestuves stengiamasi grįžti į kuklesnį, paprastesnį įvaizdį.
Tai yra visiškai normalu, nes reikia visada galvoti koks bus požiūris į save, kai vartysi nuotraukų albumą po kelerių metų. Turint labai madingą įvaizdį, po 10 metų tai gali atrodyti juokingai, nes šiuo metu mada keičiasi greitai, ji ateina ir praeina. O klasika visada yra saugus ir niekada iš mados neišeinantis dalykas.
 
Plaukų dažymas – reikalinga procedūra vyrams prieš vestuves?
 
Prieš vestuves niekada nepatariu klientams labai eksperimentuoti su savo įvaizdžiu, ypač jei yra likę nedaug laiko iki šventės. Tačiau jei vyras tai daro nuolat ar tai pradėjo daryti kelis mėnesius iki santuokos ir viskas tinka ir patinka – kodėl gi ne? Dažymu visada galima paslėpti žilus plaukus, kurie dažnai būna vienas iš kompleksų, paryškinti veido bruožus ar suteikti lengvo žaismingumo. Tačiau tai reikėtų pradėti daryti likus pakankamai laiko iki šventės, kad prireikus, dar būtų galima pakeisti šią užgaidą ir grįžti į įprastą stilių.
 
Kada turėtų būti atliktas kirpimas jaunikiui? Diena prieš ceremoniją ar anksčiau? Kaip turėtų būti formuojami plaukai jaunikiui?
 
Kirpimą rekomenduočiau atlikti likus 7 – 5 dienoms iki vestuvių. Vestuvių dieną ar dieną prieš tikrai nerekomenduoju to daryti – gali būti sudirginta oda, atsirasti alerginių reakcijų. Tai ne visada priklauso tik nuo specialisto turimų įgūdžių, alergija gali išsivystyti ir dėl kliento patiriamo streso. Be to vestuvių dieną ir taip pilna reikalų, todėl jaunikiui užtektų tik tinkamai susišukuoti.
Dėl pačių plaukų formavimo, pastebiu, kad vis daugėja vyrų, kurie vestuvių dieną taip pat atvyksta į saloną susišukuoti. O jeigu vyras linkęs tai pasidaryti pats, tuomet per paruošiamąjį vestuvėms laikotarpį stengiuosi jį išmokyti teisingai išsidžiovinti plaukus, pasirenkame tinkamas formavimo priemones, parodau susišukavimo technikas, kaip ir ką reikia daryti. Visada vyrų prašau, nepasilikti paskutinei minutei bandymo susišukuoti, o nuolat bandyti tai daryti, kad vestuvių dieną nekiltų staigmenų ir kokia sruoga nenukristų ten kur nereikia – taip būtų sugaišta daug laiko ir sukeltas papildomas stresas.
 
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį tvarkant plaukų augimo liniją prie marškinių?
 
Labai svarbu atsižvelgti į apykaklės aukštį ir sutvarkyti kaklo zoną per du pirštus žemiau nuo aukščiausios marškinių apykaklės vietos, nepalikti išlindusių plaukų. Taip pat vertėtų pasidomėti (jei vestuvės vyksta kelias dienas), kuo jaunikis bus apsirengęs kitą šventės dieną ir atitinkamai pagal tai sutvarkyti kaklo zoną. Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į priekinę kaklo zoną, kad neišlįstų krūtinės plaukai.

Ar pastebite jaunikių jaudulį prieš vestuves? Kaip specialistas turėtų bendrauti su klientu prieš tokią svarbią jam dieną?
 
O taip. Jaunikiai tikrai ne mažiau jaudinasi negu jaunosios ir jiems tikrai lygiai tiek pat rūpi jų įvaizdis. Tačiau, be abejo, vyrai stengiasi to neparodyti. Specialistams siūlyčiau tą dieną neuždavinėti kvailų klausimų ar stengtis palaikyti pokalbį apie nieką, nepasakoti juodo humoro juokelių, ypač susijusių su santuoka. Jie turi galybę minčių savo galvoje tą dieną ir dažniausiai tokie kalbėjimai juos tik erzina. Siūlyčiau tą dieną palikti susikaupimui ir kalbėti tik tiek, kiek nori pats klientas. O išleidžiant, būtinai motyvuojančiai nuteikti, pasakyti komplimentą ir palinkėti, kad ši diena būtų be streso.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas