© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kosmetologės patarimai nuotakoms

Pasiruošti vestuvėms – nelengva užduotis būsimajai nuotakai. Patiriamą stresą, nuovargį pirmiausia išduoda mūsų veidas, todėl kosmetologė, SKEYNDOR lektorė Rasa Kairienė atskleidžia, kokios procedūros padės nuotakai vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai.

„Vestuvės vienas gražiausių momentų gyvenime, kai norisi tapti pačia gražiausia ir nuostabiausia – svajonių suknelė, tobulas makiažas, džiaugsminga nuotaika. Tačiau tam, kad nuotaka atrodytų kaip iš idealaus paveiksliuko, svarbiausia pasirūpinti veido oda. Grožio parduotuvėse galima nusipirkti daug puikių kremų ir kaukių, žurnalai ir draugės dalijasi savais grožio patarimais, tačiau prieš šią svarbią dieną aš patarčiau kreiptis į profesionalią kosmetologę. Tik tikra profesionalė galės tiksliai diagnozuoti odos būklę ir sukurti programą jos priežiūrai. Maža paslaptis – net ir pačios geriausios ir brangiausios priemonės neduos laukiamo rezultato, jei bus naudojamos netinkamai.

Rūpintis savo oda patariama nuolatos, tačiau ruošiantis vestuvėms, rekomenduočiau į kosmetologę kreiptis prieš pusmetį. Apžiūrėjus odą ir išsiaiškinus problemas bus aišku, ar reikalingos stiprios procedūros, tokios kaip cheminiai pilingai, galintys efektyviai pašalinti įvairias problemas: spuogus, randelius likusius po spuogų, atviras poras, pigmentines demes. Jei su tokiomis problemomis netenka susidurti, o norisi tik patobulinti odos išvaizdą, į kosmetologę galima kreiptis prieš mėnesį ar pusantro, kad būtų galimybė atlikti 4 – 6 procedūrų kursą užtikrinantį rezultatą.

Kokių procedūrų kursą atlikti ruošiantis vestuvėms, turėtų nuspręsti kosmetologė, matydama odos būklę. Tačiau dažniausiai rekomenduojamos procedūros atgaivinančios odą, suteikiančios jai daugiau gyvybingumo – tam labai tinka procedūros su vitaminu C. Skeyndor Power C  procedūros suteikia greitą ir matomą rezultatą – jos pašviesina odą, suteikia jai gražaus vidinio švytėjimo.

Kita ypač efektyvi procedūra – deguonies terapija. Deja, mes vis mažiau laiko praleidžiame gryname ore ir kartais oda atrodo tarsi uždususi, negyvybinga, paplikėjusi. Todėl procedūros su deguonimi yra labai veiksmingos – oda atrodo išskirtinai atsigavusi, tarsi po ilgo pasivaikščiojimo prie jūros. Skeyndor Power Oxygen procedūra su deguonimi ypač efektyvi, jei laiko likę tik kelios dienos iki vestuvių. Tuomet net ir viena procedūra duos puikų rezultatą."

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas