© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Visos pasaulio nuotakos trokšta tik jai vienai sukurto tobulo manikiūro...“

Manikiūro meistrė Aistė Jucienė jau beveik dešimetį savo svajones pildo Didžiojoje Britanijoje: Londone meistrė įkūrė mokyklą manikiūro specialistams, grožio prekių parduotuvę, o prieš dvejus metus duris atvėrė nuosavas grožio salonas „Prodigy of Beauty Studio“. Tačiau specialistė nepamiršta ir Lietuvos – čia veda savo mokymus, o šiais metais jėgas išbandė ir Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos organizuotame fotokonkurse „Metų manikiūro meistras 2019“, kuriame pelnė pagrindinį prizą. Atradusi laiko savo įtemptoje dienotvarkėje, Aistė mūsų žurnalui papasakojo apie nuotakos manikiūrą ir pokyčius nagų dizaino srityje.

Kalbant apie nuotakos įvaizdį, daugelis akcentuoja kaip svarbu tinkamai pasirinkti šukuosenų ir makiažo specialistus,  o kaip manikiūro meistras? Kokią įtaką jis daro visam nuotakos įvaizdžiui ir nuotaikai šventės metu?

Labai svarbu ypatingai savo gyvenimo dienai pasirinkti tinkamus grožio specialistus. Ne tik plaukų ir makiažo meistrus, bet ir manikiūrininkę. Reikėtų iš anksto pasidomėti specialisto kvalifikacija, atsiliepimais apie jį, nuodugniai peržiūrėti publikuotus darbus, pasirinkti optimaliausią kokybės ir kainos santykį. Norint patekti pas aukštos kvalifikacijos specialistus, rekomenduoju pasirūpinti savo apsilankymu maždaug prieš 6 mėnesius. Prieš tai pasikonsultuoti su meistru ir sudaryti individualų rankų priežiūros planą. Galima susitarus pasidaryti ir  priešvestuvinį manikiūrą. Labai svarbu tinkamai pasirinkti meistrą, nes nekokybiška manikiūro paslauga gali sugadinti nuotakos nuotaiką. O juk nuo nuotakos savijautos priklauso visa šventės atmosfera.

Kaip keičiasi nuotakų manikiūro tendencijos? Nuotakos vis dar mieliau renkasi klasiką, o gal išbando ir drąsesnius nagų dizaino sprendimus?

Dirbdama Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje, supratau, kad visos pasaulio nuotakos pageidauja kokybės ir grožio,  nori tik jai vienai sukurto tobulo manikiūro. Visai laikais dominavo ir tebedominuoja kuklumas vestuviniame manikiūre – prancūziškas manikiūras ir pasirenkami įvairūs aksesuarai (akmenukai, žėručiai ir kitos blizgios detalės). Bet yra ir drąsių moterų, kurios nebijo eksperimentuoti pasirinkdamos spalvą,  ilgį ar nagų aksesuarus. Manikiūro meistras turėtų visada žinoti vieną vestuvinio manikiūro taisyklę – manikiūras neturi užgožti vestuvinio žiedo. Visiems manikiūro meistrams patarčiau įsiklausyti į klientės pageidavimus, pažinti ją ir įvertinus galimybes, pasiūlyti geriausią nagų dizaino variantą.

Grožio pramonė smarkiai žengia į priekį. Kokios naujovės atsirado mankiūro srityje?

Manikiūro sritis ko gero yra sparčiausiai tobulėjanti ir besikeičianti visoje grožio pramonėje. Keičiasi ir atsiranda vis naujų medžiagų, naujausių technologijų. Nelengva spėti ir žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis,  tam reikalingas nuolatinis tobulinimasis. Aš pati septynerius metus dirbau su akrilo pudra,  po to sekė darbas su geliu. Šių laikų meistrai gali dirbti su įvairiausiomis priemonėmis –  akrilu, geliu, geliniu nagų laku, akrilgeliu. Medžiagų pasirinkimas šių dienų meistrui išplečia  galimybes dirbti kokybiškiau ir lengviau. Įprastus nagų lakus pakeitė geliniai, kurių kokybė ir pigmentacija leidžia ne tik nulakuoti nagus, bet ir sukurti netikėčiausius dizainus. Gelio dažais turime galimybę sukurti mini meno kūrinius ant klienčių rankų. Keičiantis ne tik darbo priemonėms, bet ir nagų modeliavimo techikoms, turime galimybę klientui pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą, prisitaikant prie kiekvieno kliento norų.

Kovo mėnesį laimėjote fotokonkursą „Metų manikiūro meistras 2019“. Kas paskatino dalyvauti šiame konkurse?

Jau ketverius metus dalyvauju įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, juose laimėjau ne vieną prizinę vietą, tačiau maloniausia buvo nugalėti būtent šį konkursą. Ilgai nesiryžau dalyvauti jokiame konkurse Lietuvoje, nes galvojau, kad savame krašte pranašu nebūsi.  Bet kai laimėjau – apėmė didžiausias džiaugsmas. Lietuvoje gauti tokį įvertinimą tarp tokių stiprių meistrų – iššūkis ir didžiulė garbė. Visada galvojau, kas man yra konkursas. Supratau, kad didžiausią džiaugsmą teikia saviraiška, komandinis darbas, naujos pažintys,  patirtys, įkvėpimas, adrenalinas,  malonus nuovargis, net laukimas rezultatų.  Linkiu visoms išgyventi visus šiuos jausmus. O laimėjimo džiaugsmas suteikia supratimą, kad viskas, ką darai yra ne veltui.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas