© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Mon salon“ – odė moteriškumui

Atokiau nuo Vilniaus miesto centro, Karoliniškėse, įsikūręs grožio salonas „Mon salon“ daugiausia rūpinasi nuotakų bei šventiniu savo klientų įvaizdžiu, todėl tokį salono konceptą buvo stengtasi perteikti ir jo interjere – salono savininkė Marina Sivinskienė kartu su dizainere Kristina Grybaite (UAB „Kristinos interjerai“) sukūrė labai moterišką modernios klasikos stiliumi alsuojančią erdvę.

„Šiose patalpose jau ir anksčiau veikė šukuosenų ir makiažo studija, tačiau nusprendusi įkurti nuosavą saloną, norėjau viską atnaujinti, sukurti gražią erdvę, kurioje nuotakos jaustųsi patogiai ir šventiškai“, – sako šukuosenų ir makiažo meistre salone taip pat dirbanti M. Sivinskienė. – „Mūsų visas salonas asocijuojasi su vestuvėmis, todėl kūrėme labai šviesų, jaukų interjerą, jame dominuoja balta spalva, o kaip pagrindinį akcentą pasirinkome pelenų rožinę spalvą, kurią nuotakos labai mėgsta ir savo šventiniame įvaizdyje. Mūsų salono erdvę pamėgo ir vestuvių fotografai – čia jie dažnai surengia nuotakos ryto fotosesijas.“

Praėjusį metų rugpūčio mėnesį duris atvėrusiame 48 kv. m. ploto salone dominuoja balti,  klasikinio stiliaus baldai, daugiausiai sukurti ir atvežti iš užsienio: „Mūsų pasirinkti baldai nėra skirti standartiniam grožio salonui, todėl Lietuvos meistrams mūsų sugalvota konstrukcija pasirodė per sunki, teko ieškoti kas tokius baldus galėtų sukurti užsienyje,“ – pasakoja savininkė. Salone įrengtos viena kirpėjos ir dvi šukuosenų meistrių darbo vietos. Jose kabančius didelius veidrodžius puošia medžio skulptoriaus pagal individualų užsakymą sukurti drožinėti, natūralaus medžio rėmai. Makiažo zonoje dirba trys vizažistai. Salone taip pat organizuojami ir makiažo kursai, dėl šios priežasties šioje zonoje įrengta dar viena papildoma darbo vieta. Visose specialistų darbo vietose stovi juodos spalvos kėdės, jas savininkė sako pasirinkusi dėl praktiškumo. Norint išlaikyti interjero vientisumą teko į erdvę įvesti juodą spalvą – taip salone atsirado laukiamojo zonoje kabantis metalinis laikrodis ir modernūs šviestuvai.

M. Sivinskienė sako, kad dar prieš kreipdamasi į interjero dizainerę, jau tiksliai žinojo koks turi būti interjero stilius, buvo apgalvojusi salono išplanavimą (patalpose buvo pastatyta siena atskirianti šukuosenų ir makiažo zonas) ir net pati išsirinkusi kai kuriuos baldus, tačiau dizainerė padėjo galutinai viską apipavidalinti. „Pats gali daug ką sugalvoti, tačiau tam, kad erdvėje neįsivyrautų chaosas būtina specialisto pagalba. Dizainerės dėka, salone atsirado daug stilistinę visumą papildančių detalių – dailininko Arūno Rutkaus paveikslų reprodukcijos, veidrodinėmis plytelėmis išklijuota siena, medžiaginės užuolaidos. Be tokių smulkių, tačiau iš tikrųjų labai svarbių interjero detalių salonas netektų dalies savo žavesio ir jaukios atmosferos.“ – teigia M. Sivinskienė.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 4 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas