© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Molfar forum“ grožio specialistų šventė Ukrainoje

Gegužės 13–15 dienomis jau antrą kartą vykome į Ukrainos kalnų kurorte Bukovelyje vykusį forumą grožio specialistams „Molfar forum“. Tai trijų dienų renginys kirpėjams, vizažistams ir manikiūro specialistams, siūlantis įvairiausius seminarus, įspūdingas parodomąsias programas, konkursą ir vakarines dūzges. Didelis dėmesys skirtas ir salono valdymui, darbui su klientais.

Pagrindiniai aspektai apie konkursą – dalyvauja trys meistrai: manikiūristas, vizažistas ir kirpėjas. Komanda turėjo sukurti pilną nuotakos įvaizdį. Pagrindinis prizas, kuris buvo įteiktas apdovanojimų vakarą – 100 000 grivinų (t. y. ~ 3000 EUR), prizais buvo įvertinti ir geriausias manikiūras, vizažas bei šukuosena. Meistrai viską „nuo iki“ darė scenoje – rungtį pradėjo manikiūristai, vėliau prisijungė vizažistai ir galiausiai įvaizdį užbaigė kirpėjai. Šiais metais dalyvavo 11 komandų iš visos Ukrainos, lietuviams nebuvo už ką sirgti, tad gėrėjomes visais darbais. Kitais metais tikrai galime vykti sudarę LT komandą ir rungtis dėl aukščiausių įvertinimų.
Seminaruose netrūko ir techninių dalykų pristatymų, ir šou pasirodymų, daugiau nei trisdešimt lektorių buvo paruošę savo programas. Labai svarbu, kad visi grožio salono specialistai galėjo rasti sau įdomios veiklos ir puikiai kartu praleisti laiką.
Organizatoriai jau ruošia programą 2020 metų renginiui, o žurnalas „Hair profesionalams“ pasiūlys vėl kartu vykti į šią grožio šventę Ukrainoje.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 5 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas