© 2019
LT LV
RUBRIKOS
KIGSA dešimtmečio jubiliejaus šventė

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai“ šie metai – neeiliniai. Asociacija švenčia savo veiklos dešimtmetį, todėl jos nariai šiai progai paminėti surengė ne vieną gražų renginį ar pasirodymą. Gegužės 25–26 d. viską vainikavo garbingam jubiliejui skirta šventė. Į Trakų rajone, gamtos apsuptyje, įsikūrusią „Esperanza Resort & SPA“ rezidenciją atšvęsti kartu su KIGSA prezidente ir įkūrėja Jolanta Mačiuliene atvyko daugiau kaip pusšimtis asociacijos narių bei kviestinių svečių. Visų atvykusių laukė iškilminga šventinė vakarienė, pramogos ir netikėtos staigmenos.

Šventinis vakaras prasidėjo J. Mačiulienės sveikinimo žodžiu. Asociacijos pradininkė susirinkusiems priminė visą asociacijos įkūrimo istoriją, apžvelgė visus dešimt jos gyvavimo metų.
KIGSA nariams ir svečiams savaitgalis buvo kupinas šventinio džiaugsmo, gerų emocijų, nuostabių reginių bei profesionalių žinių iš pripažinimą pasaulyje pelniusių grožio meistrų. „Didžiulį ačiū tariame KIGSA nariams – tik dėl jūsų ši asociacija gyvuoja jau 10 metų! Tikimės, jog tai tik gražios istorijos pradžia...“– dėkojo asociacijos prezidentė.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 5 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas