© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Konkurso „OSiS+ Made to create“ finalas Londone

„Schwarzkopf Professional“ kasmet organizuoja tarptautinį fotokonkursą, skirtą Rytų Europos meistrams. Konkurso finalą vainikuoja įspūdingas renginys, kuris kas kartą vyksta vis kitoje Europos sostinėje – šiemet jis persikėlė į Londoną – vieną svarbiausių pasaulio finansų, prekybos, kultūros ir meno centrų. „Konkurso apdovanojimų ceremonija – kompanijos pasididžiavimas ir itin aukšto lygio renginys, todėl šiais metais nepraleidome progos pakviesti į jį ir ištikimiausius mūsų kompanijos klientus“, – sako „Schwarzkopf Professional“ Partnerių aptarnavimo vadovė Vika Stumbraitė-Ganatauskienė. Gegužės 25 d. į Londoną iškeliavo net 23 specialistai iš Lietuvos ir Latvijos.

Didžiosios Britanijos sostinėje grožio specialistai viešėjo keturias dienas, todėl konkurso organizatoriai pasirūpino turininga ir įdomia programa: buvo suteikta galimybė pasisemti žinių iš garsių britų plaukų stilistų-virtuozų Gary Hooker ir Michael Young bei Baltijos šalims jau gerai žinomo OSiS ambasadoriaus –  Richard Ashford ir SACO komandos. Jie renginio svečiams pristatė stilizuotas dažymų, kirpimų ir modernių formavimų kolekcijas. Taip pat specialistai galėjo susipažinti su miestu, aplankyti įžymiausias Londonas vietas, paplaukioti laivu po Temzės upę. City Cut & Culture išvyką vainikavo įspūdinga GALA vakarienė „The Grand Connaught Rooms“, kur buvo paskelbti šiųmečiai konkurso nugalėtojai, pasirodymus surengė minėtos Hooker&Young ir SACO komandos. „Manau visi mūsų kirpėjai liko sužavėti renginiu ir tikiuosi, tai paskatins juos kitais metais patiems dalyvauti šiame konkurse“, – sako V. Stumbraitė-Ganatauskienė.

Nors daugelis stebėti konkurso finalą vyko pirmą kartą, kai kurioms šis renginys jau puikiai pažįstamas – „Schwarzkopf Professional“ ambasadorė ir trenerė Lietuvoje Irina Tutoraitienė praeitais metais šiame konkurse buvo paskelbta avangardo rungties nugalėtoja, tačiau ir šiemet nepraleido progos pasigrožėti reginiu, pamatyti šių metų konkurso dalyvių darbų, pasisemti įkvėpimo. (I. Tutoraitienė nuotraukoje antra iš dešinės).

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 5 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas