© 2019
LT LV
RUBRIKOS
TREND VISION 2019 AWARDS RENGINYS

Gegužės 28 d. Wella studijoje Vilniuje įvyko jau septintąjį kartą organizuojamas „Trend Vision Awards 2019“ konkurso apdovanojimų renginys, į kurį susirinko kirpėjai, salonų savininkai ir kiti Lietuvos grožio industrijos atstovai.

Geriausių salonų apdovanojimai

Šiais metais renginio scenoje ypatingai pagerbti geriausi Lietuvos salonai – WELLA PROFESSIONALS atstovai Lietuvoje „Sirowa Vilnius“ padėkojo ištikimiausiems grožio salonams ir meistrams už sėkmingą bendradarbiavimą, ypatingus pasiekimus ir iniciatyvas bei įteikė jiems specialias nominacijas:

„Geriausio WELLA PROFESSIONALS ir SYSTEM PROFESSIONALS Diamond salono Lietuvoje“ apdovanojimas atiteko „Grožio meistrai“ (Kaunas) ir „Figaro“ (Vilnius)
„ID Grožio studijai“ (Klaipėda) įteiktos dvi nominacijos – „Geriausias WELLA PROFESSIONALS salonas mokymų srityje“ bei „Geriausias salonas socialinėje medijoje“;
„Geriausia e-parduotuvė Lietuvoje“ paskelbta „Klipshop.lt“ (Šiauliai);
„SEB MAN ambasadoriumi“ nominuotas Raimondas Pasternackis („Woxx barbers”, Vilnius).

„Trend Vision 2019 Awards“

Šiais metais „Trend Vision Awards 2019“ konkursas atnešė ypatingas pergales Lietuvai!
Konkurso dalyviai demonstravo tikrą profesionalumą bei atskleidė savo kūrybą, kovodami dėl tarptautinio čempiono vardo. Kiekvienas iš jų parengė kūrybišką interpretaciją, kad atskleistų savo įgūdžius konkrečioje kategorijoje – „Metų spalvos meistras“ (Color Artist Of The Year)  ir „Metų kūrybos meistras“ (Creative Artist Of The Year).
Iš viso konkurse rungėsi 16 meistrų komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Pirmųjų vietų nugalėtojais nominuoti atstovai iš Lietuvos ir Estijos, kuriems atiteko pagrindinis prizas – garbė atstovauti Baltijos šalis tarptautiniame konkurse „MY CREATIVE RETREAT 2020“.
O visų šių metų finalininkai apdovanoti 3 dienų turininga kelione į Vengriją bei mokymais Wella studijoje Budapešte.

„MY CREATIVE REATREAT 2020“ – 3 dienų renginys, kurio metu specialistai dalyvauja išskirtinėse konsultavimo ir instruktavimo sesijose. Šių metų pirmųjų aukso vietų nugalėtojai dirbs komandose ir mokysis iš geriausių pasaulinių meistrų. Komandos per 3 dienas varžysis dėl prestižinio „Couture Collection“ apdovanojimo.

TREND VISION 2019 AWARDS konkurso laimėtojai:

Kategorija „CREATIVE Artist Of The Year“:

1 vieta – MILANA NOREIKAITĖ („Kirpimo Meistrai“) (LIETUVA)

2 vieta – ROKAS BILECKAS („UFF“) (LIETUVA)

3 vieta – RASA STARKOVSKIENĖ („Yumi“) (LIETUVA)

3 vieta – AGNĖ ŽAMOIT („Bold“) (LIETUVA)

Kategorija „COLOR Artists Of The Year“:

2 vieta – LAIMA ŠIMKUVIENĖ („Žanos kirpykla“) (LIETUVA)

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 5 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas