© 2019
LT LV
RUBRIKOS
SKEYNDOR partneriai iš viso pasaulio susitiko Dubajuje

Balandžio pabaigoje kosmetologijos kompanija SKEYNDOR pakvietė savo partnerius į susitikimą Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Dubajuje. Šių metų susitikimo šūkis – THINK BIG!
„Tai buvo nepaprastai įspūdingas renginys“, – grįžusios iš kelionės džiaugėsi prekės ženklo partnerio Lietuvoje UAB „Erdvė profesionalams“ pardavimų vadovė ir SKEYNDOR lektorė Rasa Kairienė.
Susitikime dalyvavo atstovai iš 48 pasaulio šalių. Jame SKEYNDOR pristatė įspūdingas naujienas – kūną remodeliuojančią programą-aparatą, kurio veikimo principas paremtas foto ir elektrostimuliacija bei dronų technologijų procedūromis ir kosmeceutinę makiažo liniją. „Make up no makeup“ – viena iš dominuojančių makiažo tendencijų pastaraisiais metais. SKEYNDOR kosmeceutinė veido priežiūra jau įrodė savo efektyvumą kosmetologams ir jų klientams, todėl kompanija nusprendė patobulinti šią sritį ir papildyti ją naujomis makiažo priemonėmis. „Šiame susitikime buvo apžvelgtos pasaulinės kosmetikos rinkos tendencijos, specialistai iš įvairių šalių vieni su kitais dalijosi savo patirtimi. Buvo labai malonu pristatyti Lietuvą kaip sėkmingai dirbančią kompanijos partnerę šalia tokių valstybių-milžinių kaip Kanada ar Australija“, – pasakoja N. Mardosaitė.
Po oficialiosios dalies, SKEYNDOR svečiams paruošė malonias staigmenas – pasivažinėjimą dykumoje , čiuožimą sandboard’u nuo kopų, o viską vainikavo Gala vakarienė, kurioje kompanijos partneriai buvo apdovanoti už sėkmingus projektus bei ilgametį bendradarbiavimą, virtusį nuoširdžia draugyste. „Grįžome kupinos  įspūdžių, gerų emocijių, minčių ir įkvėpimo, kaip toliau sėkmingai vystyti SKEYNDOR veiklą Lietuvoje. Mes su Rasa tiesiog didžiuojamės, galėdamos pristatyti mūsų kosmetologėms SKEYNDOR kompaniją – ji visada kuria pačius inovatyviausius produktus ir kviečia mus kartu nebijoti svajoti ir mąstyti plačiai – THINK BIG!“ – savo įspūdžiais dalijasi pardavimų vadovė.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 5 10
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas