© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Salono vertinimas - DeiBar Beauty grožio study

DeiBar Beauty grožio study
S. Žukausko g. 26, Vilnius
Manikiūras be lakavimo – 10 eur

Vilniaus Šiaurės miestelyje esančių grožio salonų koncentracijos nepastebėti neįmanoma – žinoma čia dar nėra taip, kaip Perkūnkiemyje, kur kas antrose duryse teikiamos grožio paslaugos, bet jų taip pat netrūksta. Pastebėjusi naujai įrengtą saloną, nutariau užsukti pažiūrėti kaip jiems sekasi atlaikyti konkurenciją. Užsiregistravau manikiūrui – po vasaros  savaitgalių iškylų pirmasis noras būna apsilankyti pas manikiūristą, atrodo, lyg būtum laukus arus.
Atvykusi kiek anksčiau apsidairau salone: laukiamajame stovi kelios kėdės ir staliukas, padėti nauji žurnalai, akį džiugina šviežiai skintų bijūnų puokštė. Kadangi lauke beveik 30 laipsnių šilumos, patalpoje gana tvanku, bet matau šalia darbo vietų įjungtą šaldymo aparatą, tad tikiuosi, kad prie manikiūro stalo bus vėsiau nei laukiamajame. Salone yra trys manikiūro darbo vietos, dirba dvi meistrės, kirpėjų dvi kėdės visai be gyvybės ženklų, kiek vėliau darbuotoja pasakys, kad kirpėjos jie ir neturi, nes ji išėjo dirbti į kitą saloną. Paskutiniu metu Vilniuje daugelyje salonų bent pusę darbo vietų nėra išnaudojama, trūksta kirpėjų – kodėl taip yra, gal panagrinėsime kitą kartą.
Nė kiek nevėluodama meistrė pasikviečia mane prie darbastalio. Rankinei pasidėti vietos nerandu, lieka tik padėti ant žemės. Kliento kėdė irgi ergonomiškai ne viena iš patogiausių – salone tiek daug dėmesio skiriant manikiūrui, darbo vietos turėtų būti įrengtos idealiai. Taip pat iš karto užkliūna abiejų manikiūrisčių darbo apranga – vasariškai gėlėtos berankovės palaidinės gražios, bet ar jos suteikia estetišką vaizdą salone abejotina. Meistrė mane maloniai pakalbina, aptariame paslaugos subtilybes. Nors lankausi pirmą kartą meistrė man neprisistato ir mano vardo neklusteli, tai bendravimo tik­rai nesuartina. Vis tik man patinka tiksliai dirbančios rankos, sklindantis pozityvas, tad visai maloniai leidžiu laiką. Nors žiūrėjimo laukas yra gana siauras, bet reiktų apie jį pagalvoti, gal ant spintelių padėti skintų gėlių – čia beveik valandą klientas galėtų jomis džiaugtis, o ne žiūrėti į kiek nukeipusį orchidėjos vazonėlį arba pasirinkti kitą pramogą rinktis iš beveik šimto atspalvių laką. Manikiūras atliekamas sausuoju būdu ir apa­ratu, ir įrankiais. Pateikiant paslaugos pristatymą, gal reiktų apie tai paminėti, nes daugelis gali tikėtis klasikinio varianto. Man visai priimtinas toks darbas, tad aš nieko ir nesakau, tik dildė per grubi, nes mano nagai minkšti  ir dar norėtųsi poliravimo, kadangi nagai kiek sluoksniuojasi. Pabaigai užtepamas ant odelių aliejukas, paprašius man kokio nors stipriklio, pasakoma, jog turi, bet jau užteptas riebusis sluoksnis. Žinoma, gaila. Tokioje situacijoje reikėjo ne tik pritepti stipriklių, bet ir pasiūlyti produktų rankų priežiūrai namuose, nes jų tikrai reikia. Štai tokioje situacijoje nepasimesti produktų gausoje turi padėti profesionalas, o tuo pačiu ir užsidirbti kiek papildomų pajamų.
Vis tik meistrė mane patikino, kad nors jie ir naujai atsidarę, klientų turi pakankamai, tad tikriausiai konkurencija nelabai verčia pasitempti. Vis dėlto vos keli nedideli pakeitimai aptarnavime gali padaryti stebuklus – prisistatymas, gėrimo pasiūlymas, aplinkos žavesys, produkcijos pateikimas ir tikrai nebereikės dairytis į šalia esančius salonus.

*Salono aplinka +++

*Aptarnavimas ++++

*Paslaugos ir kainos santykis +++

* Pagal kiekvieną kriterijų salonas vertinamas nuo vienos iki penkių žirklučių.
Kuo geresnės nuomonės esate, tuo daugiau žirklučių skiriate.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2019 5 10
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas